2019-2020

Sarjapeli

05.10.2019 klo. 12:00

Vesangan Vesa - Miehet 3

0 - 8
@Mäntykallion koulu, Jämsänkoski
05.10.2019 klo. 14:00

Miehet 3 - SC Luppo

4 - 7
@Mäntykallion koulu, Jämsänkoski
26.10.2019 klo. 10:00

Miehet 3 - Muuramen Yritys

3 - 5
@Ampparipesä
16.11.2019 klo. 13:00

Miehet 3 - Laukaan Kings

4 - 2
@Killerin liikuntakeskus
16.11.2019 klo. 15:00

SB Pommak - Miehet 3

2 - 6
@Killerin liikuntakeskus
08.12.2019 klo. 11:00

Muuramen Yritys - Miehet 3

7 - 3
@Sydän-Laukaan koulu
11.01.2020 klo. 12:00

Miehet 3 - SB Pommak

14 - 2
Killerin liikuntakeskus
11.01.2020 klo. 15:00

Laukaan Kings - Miehet 3

5 - 3
Killerin liikuntakeskus
01.02.2020 klo. 11:00

SB Pommak - Miehet 3

3 - 9
Mäntykallion koulu, Jämsänkoski
01.02.2020 klo. 14:00

Miehet 3 - Laukaan Kings

2 - 8
Mäntykallion koulu, Jämsänkoski
23.02.2020 klo. 14:00

Miehet 3 - Vesangan Vesa

4 - 9
Killerin liikuntakeskus
23.02.2020 klo. 16:00

SC Luppo - Miehet 3

10 - 3
Killerin liikuntakeskus
14.03.2020 klo. 13:00

Muuramen Yritys - Miehet 3

Vaajakosken liikuntahalli
28.03.2020 klo. 10:00

Miehet 3 - SC Luppo

Ampparipesä
28.03.2020 klo. 16:00

Vesangan Vesa - Miehet 3

Ampparipesä

2018-2019

Sarjapeli

29.09.2018 klo. 10:00

Miehet 3 - Uuraisten Urheilijat

3 - 6
Killerin liikuntakeskus
29.09.2018 klo. 16:00

SC Luppo - Miehet 3

4 - 3
Killerin liikuntakeskus
27.10.2018 klo. 11:00

KokoelmaJKL - Miehet 3

1 - 1
Uuraisten koulukeskus
27.10.2018 klo. 14:00

Miehet 3 - SB Pommak

4 - 4
Uuraisten koulukeskus
10.11.2018 klo. 12:00

Uuraisten Urheilijat - Miehet 3

3 - 4
Viitasaari Areena
10.11.2018 klo. 15:00

Miehet 3 - SC Luppo

5 - 2
Viitasaari Areena
09.12.2018 klo. 14:00

Miehet 3 - Laukaan Kings

4 - 6
Killerin liikuntakeskus
13.01.2019 klo. 11:00

Miehet 3 - KokoelmaJKL

3 - 5
Sydän-Laukaan koulu
13.01.2019 klo. 13:00

SB Pommak - Miehet 3

4 - 6
Sydän-Laukaan koulu
09.02.2019 klo. 12:00

Uuraisten Urheilijat - Miehet 3

10 - 0
Viitasaari Areena
09.02.2019 klo. 15:00

Miehet 3 - SC Luppo

1 - 6
Viitasaari Areena
23.02.2019 klo. 13:00

Laukaan Kings - Miehet 3

5 - 4
Killerin liikuntakeskus
16.03.2019 klo. 10:00

Miehet 3 - KokoelmaJKL

5 - 4
Ampparipesä
16.03.2019 klo. 16:00

SB Pommak - Miehet 3

4 - 3
Ampparipesä
31.03.2019 klo. 13:00

Laukaan Kings - Miehet 3

5 - 2
Killerin liikuntakeskus