Ottelut

2018 - 2019

Sarjapeli

07.10.2018 klo. 11:00

Liikunnan Riemu - Miehet 2

Äänekosken lukio

2017-2018

Sarjapeli

30.09.2017 klo. 12:00

Vesangan Vesa - Miehet 2

4 - 3
Killerin liikuntakeskus
30.09.2017 klo. 14:00

Miehet 2 - SC Luppo

4 - 4
Killerin liikuntakeskus
21.10.2017 klo. 13:00

Miehet 2 - FCCP

7 - 1
Killerin liikuntakeskus
21.10.2017 klo. 16:00

SB Pommak - Miehet 2

2 - 9
Killerin liikuntakeskus
11.11.2017 klo. 13:00

FCCP - Miehet 2

1 - 4
Killerin liikuntakeskus
11.11.2017 klo. 15:00

Miehet 2 - SB Pommak

13 - 4
Killerin liikuntakeskus
02.12.2017 klo. 12:00

SC Luppo - Miehet 2

5 - 6
Killerin liikuntakeskus
02.12.2017 klo. 14:00

Miehet 2 - Vesangan Vesa

4 - 2
Killerin liikuntakeskus
13.01.2018 klo. 11:00

KokoelmaJKL - Miehet 2

6 - 9
Vaajakosken liikuntahalli
13.01.2018 klo. 14:00

Miehet 2 - Fiilis

4 - 2
Vaajakosken liikuntahalli
10.02.2018 klo. 12:00
10.02.2018 klo. 14:00

Miehet 2 - SC Luppo

2 - 3
Palokan koulukeskus
24.02.2018 klo. 11:00

Fiilis - Miehet 2

4 - 6
Killerin liikuntakeskus
24.02.2018 klo. 15:00

Miehet 2 - KokoelmaJKL

2 - 3
Killerin liikuntakeskus
10.03.2018 klo. 10:00

KokoelmaJKL - Miehet 2

2 - 11
Vaajakosken liikuntahalli
10.03.2018 klo. 16:00

Miehet 2 - Fiilis

8 - 5
Vaajakosken liikuntahalli
07.04.2018 klo. 13:00

Miehet 2 - FCCP

7 - 2
Palokan koulukeskus
07.04.2018 klo. 16:00

SB Pommak - Miehet 2

10 - 3
Palokan koulukeskus

Suomen Cup

27.08.2017 klo. 12:15

Miehet 2 - SC Luppo

2 - 3
Killerin liikuntakeskus
27.08.2017 klo. 15:45

MSM - Miehet 2

6 - 1
Killerin liikuntakeskus

2016-2017

Sarjapeli

01.10.2016 klo. 11:00

Ilves - Miehet 2

7 - 6
Spiral-halli, Tampere
01.10.2016 klo. 14:00

Miehet 2 - EPa

9 - 11
Spiral-halli, Tampere
23.10.2016 klo. 11:30

Miehet 2 - Koovee II

4 - 5
Palokan koulukeskus
23.10.2016 klo. 14:30

Miehet 2 - Classic

7 - 9
Palokan koulukeskus
19.11.2016 klo. 12:00

Miehet 2 - Ilves

3 - 7
Killerin liikuntakeskus
19.11.2016 klo. 15:00

Miehet 2 - Soittorasia III

6 - 3
Killerin liikuntakeskus
03.12.2016 klo. 10:00

Miehet 2 - Ikhtys JKL

6 - 6
Killerin liikuntakeskus
03.12.2016 klo. 13:00

Miehet 2 - Lohkovoittajat

5 - 5
Killerin liikuntakeskus
17.12.2016 klo. 11:00

Koovee II - Miehet 2

4 - 2
Spiral-halli, Tampere
17.12.2016 klo. 15:00
14.01.2017 klo. 16:00

EPa - Miehet 2

4 - 7
Tamppi Areena, Tampere
14.01.2017 klo. 18:00

SC Lätty - Miehet 2

7 - 5
Tamppi Areena, Tampere
04.02.2017 klo. 09:00

Classic - Miehet 2

12 - 3
Killerin liikuntakeskus
04.02.2017 klo. 18:00

Miehet 2 - SC Lätty

6 - 11
Killerin liikuntakeskus
25.02.2017 klo. 10:00

Lohkovoittajat - Miehet 2

4 - 6
Killerin liikuntakeskus
25.02.2017 klo. 13:00

Miehet 2 - Suolahden Urho

12 - 7
Killerin liikuntakeskus
12.03.2017 klo. 13:00

Ikhtys JKL - Miehet 2

7 - 4
Äänekosken liikuntatalo
12.03.2017 klo. 16:00

Suolahden Urho - Miehet 2

6 - 9
Äänekosken liikuntatalo

Pudotuspeli

08.04.2017 klo. 12:15

Miehet 2 - Kikka-74

3 - 1
Jyväskylän monitoimitalo

Suomen Cup

18.09.2016 klo. 11:00
18.09.2016 klo. 14:30
18.09.2016 klo. 18:00
02.10.2016 klo. 15:00

SBS Soittorasia - Miehet 2

13 - 2
Tamppi Areena, Tampere

2015-2016

Sarjapeli

03.10.2015 klo. 10:00

L-Bandy - Miehet 2

7 - 8
Jyväskylän monitoimitalo
03.10.2015 klo. 14:00

Miehet 2 - Flanels

9 - 3
Jyväskylän monitoimitalo
24.10.2015 klo. 10:00

SB Pommak - Miehet 2

4 - 8
Joutsan liikuntahalli
24.10.2015 klo. 13:00

Miehet 2 - Happee

5 - 4
Joutsan liikuntahalli
14.11.2015 klo. 09:00

Miehet 2 - SBJ Vaajakoski

5 - 6
Vaajakosken liikuntahalli
14.11.2015 klo. 12:00

Miehet 2 - L-Bandy

10 - 6
Vaajakosken liikuntahalli
29.11.2015 klo. 12:00

Flanels - Miehet 2

3 - 8
Killerin liikuntakeskus
29.11.2015 klo. 15:00

Miehet 2 - SB Pommak

6 - 5
Killerin liikuntakeskus
13.12.2015 klo. 12:00

Happee - Miehet 2

5 - 6
Sydän-Laukaan koulu
13.12.2015 klo. 14:00
16.01.2016 klo. 11:00
16.01.2016 klo. 14:00

Miehet 2 - Happee

7 - 4
Killerin liikuntakeskus
24.01.2016 klo. 11:00

Suolahden Urho - Miehet 2

9 - 4
Killerin liikuntakeskus
24.01.2016 klo. 13:00

Miehet 2 - SB Pommak

6 - 4
Killerin liikuntakeskus
07.02.2016 klo. 10:00

SB Pommak - Miehet 2

0 - 9
Killerin liikuntakeskus
07.02.2016 klo. 15:00

L-Bandy - Miehet 2

12 - 4
Killerin liikuntakeskus
21.02.2016 klo. 11:00

Happee - Miehet 2

7 - 9
Sydän-Laukaan koulu
21.02.2016 klo. 14:00
05.03.2016 klo. 13:00

Miehet 2 - L-Bandy

5 - 3
Uuraisten koulukeskus
05.03.2016 klo. 15:00

Suomen Cup

05.09.2015 klo. 11:15
05.09.2015 klo. 14:45

2014-2015

Sarjapeli

04.10.2014 klo. 14:00

Miehet 2 - MultiAnts

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
04.10.2014 klo. 17:00

SB Pommak - Miehet 2

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
18.10.2014 klo. 12:00

Miehet 2 - Kikka-74

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
18.10.2014 klo. 15:00

Ikhtys JKL - Miehet 2

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
08.11.2014 klo. 12:00

Miehet 2 - Suolahden Urho

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
08.11.2014 klo. 15:00

Siion Maggots - Miehet 2

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
29.11.2014 klo. 17:00

Happee - Miehet 2

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
29.11.2014 klo. 19:00

Flanels - Miehet 2

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
13.12.2014 klo. 15:00

Miehet 2 - Flanels

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
13.12.2014 klo. 17:00

Kikka-74 - Miehet 2

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
17.01.2015 klo. 14:00

Suolahden Urho - Miehet 2

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
17.01.2015 klo. 17:00

Miehet 2 - Ikhtys JKL

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
07.02.2015 klo. 12:00

B-Pojat - Happee

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
07.02.2015 klo. 15:00

Miehet 2 - Köntys

Tulospalvelu
Joutsan liikuntahalli
28.02.2015 klo. 10:00

Miehet 2 - Siion Maggots

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
28.02.2015 klo. 13:00

MultiAnts - Miehet 2

Tulospalvelu
Killerin liikuntakeskus
21.03.2015 klo. 12:00

Miehet 2 - SB Pommak

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
21.03.2015 klo. 15:00

Köntys - Miehet 2

Tulospalvelu
Mäntykallion koulu Jämsänkoski