Yhteystiedot

päivitetty 1.11.2018

Työntekijät:

Toiminnanjohtaja Jani Saukko, jani.saukko (at) o2-jkl.fi, puh. 040 966 3902 (klo. 10-18)
Valmennuspäällikkö Tuomas Pulkkinen, tuomas.pulkkinen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 966 3816 (klo. 10-18)
Junioripäällikkö: Joonas Kaasalainen, joonas.kaasalainen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 966 3996 (klo. 10-18)
Seuratyöntekijä: Juha-Pekka Manninen, juha-pekka.manninen (at) o2-jkl.fi
Yhteistyövastaava Oskari Kauppinen, oskari.kauppinen (at) o2-jkl.fi, puh.040 516 9409

Hallitus:

Puheenjohtaja Jaakko Andersson, jaakko.andersson(at) o2-jkl.fi, puh. 040 083 2042
Varapuheenjohtaja Marko Hyvönen, marko.hyvonen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 824 7890

Varsinaiset jäsenet

Elina Kylmälahti, elina.kylmalahti(at) o2-jkl.fi
Harri Pirinen, harri.pirinen (at) o2-jkl.fi
Marko Ylennysmäki, marko.ylennysmaki (at) o2-jkl.fi
Jari-Arvi Mäkelä, jari-arvi.makela (at) o2-jkl.fi
Jouni Mutka, jouni.mutka (at) o2-jkl.fi
Sami Niemi, sami.niemi (at) o2-jkl.fi

Varajäsenet

Kati Pulkkinen, kati.pulkkinen (at) o2-jkl.fi
Jenni Pekkarinen, jenni.pekkarinen (at) o2-jkl.fi
Volter Pietarinen, volter.pietarinen (at) o2-jkl.fi
Pasi Rautio, pasi.rautio (at) o2-jkl.fi

Talousasiat

Annakaisa Helenius, talous (at) o2-jkl.fi

Tiedotus

Harri Pirinen, harri.pirinen (at) o2-jkl.fi

Jäsenasiat

Kari Jauhiainen, kari.jauhiainen (at) o2-jkl.fi

Katso joukkueiden yhteistiedot joukkeiden alta.

* Oletko markkinoimassa tuotteita tai palveluita seuralle ja seuran joukkueille/jäsenille. Yhteydenotot myynti ja markkinointi tapauksissa tulee tehdän seuran toiminton kautta ( toimisto at o2-jkl.fi ). *

O2-Jyväskylä ry toimisto

Sykeraitti 7
40630 Jyväskylä

toimisto (at) o2-jkl.fi

Toimisto on avoinna pääsääntöisesti arkisin 10-16 välisenä aikana. Suosittelemme asiointia kuitenkin puhelimitse tai sähköpostilla ja sopimaan tapaamiset etukäteen. Toimisto sijaitsee liikunta- ja hyvinvointikeskus Buugilla. Aulapalvelusta vasemmalla puolella portaan ylös.

Laskutusosoitteet:

Y-tunnus: 1777732-6
Kotipaikkakunta: Jyväskylä

Verkkolaskutusosoite, (ensisijainen)

Verkkolaskuosoite 003717777326
Operaattori Maventa
Välittäjän tunnus 003721291126

O2-Jyväskylä ry käyttää Visma Fivaldi taloushallinto-ohjelmaa.

Meillä on mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Kirjelaskujen osoite

Salibandyseura O2-Jyväskylä ry
17777326
PL 100
80020 Kollektor Scan

Pyydämme lisäämään laskulle joukkueen ja yhteyshenkilön.

Laskutusosoitteeseen lähetetään vain ja ainoastaan laskuja, muu materiaali toimitetaan edelleen aiemmin käytössä olleisiin osoitteisiin.

Pankkitili

Keski-Suomen Osuuspankki
FI33 5290 0220 2477 85
BIC: OKOYFIHH