2020-2021

Edustus

24.06.2020 klo. 16:45

C2-pojat (05) - O2JKL

11 - 2
Harjoitusottelu vs O2JKL C2 Edustus @Palokan koulukeskus
04.07.2020 klo. 12:00

C2-pojat (05) - FBT Karhut

5 - 2
@Qmax Arena, Harjoitusottelu
04.07.2020 klo. 14:30

SPV - C2-pojat (05)

1 - 10
@Qmax Arena, Harjoitusottelu
19.07.2020 klo. 18:00

C2-pojat (05) - Happee

6 - 2
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
22.07.2020 klo. 19:00

C2-pojat (05) - O2JKL

17 - 2
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs C2 Edustus
29.07.2020 klo. 19:30

C2-pojat (05) - O2JKL

8 - 2
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs B Edustus
01.08.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - NST

9 - 10
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs SaiPa Salibandy
02.08.2020 klo. 12:00

Ilves - C2-pojat (05)

2 - 7
@Kauppi Sports Center, Harjoitusottelu vs Ilves C2
02.08.2020 klo. 15:00

Ilves - C2-pojat (05)

5 - 10
@Kauppi Sports Center, Harjoitusottelu vs Ilves C1
08.08.2020 klo. 13:00

NST - C2-pojat (05)

4 - 9
@Lappeenrannan UT, Harjoitusottelu vs SaiPa Salibandy
08.08.2020 klo. 16:00

Tikkurilan Tiikerit - C2-pojat (05)

4 - 5
@Lappeenrannan UT, Harjoitusottelu
15.08.2020 klo. 11:00

C2-pojat (05) - Ilves

4 - 5
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs Ilves C1
15.08.2020 klo. 16:00

C2-pojat (05) - SB Heinola

5 - 4 RL
@Ampparipesä, Harjoitusottelu
22.08.2020 klo. 13:30

C2-pojat (05) - VarTa

13 - 1
@Kirkkonummen Pommari, SM-Karsinnat
22.08.2020 klo. 18:00

Kirkkonummi Rangers - C2-pojat (05)

1 - 13
@Kirkkonummen Pommari, SM_Karsinnat
23.08.2020 klo. 12:30

C2-pojat (05) - KooVee

3 - 2 RL
@Kirkkonummen Pommari, SM-karsinnat

Kilpa

22.06.2020 klo. 18:30

O2JKL - C2-pojat (05)

0 - 6
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs C2 Kilpa
01.07.2020 klo. 17:00

C2-pojat (05) - O2JKL

1 - 8
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu vs C2 Edustus
03.07.2020 klo. 16:30

O2JKL - C2-pojat (05)

4 - 8
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs C2 Kilpa
21.07.2020 klo. 17:00

O2JKL - C2-pojat (05)

4 - 7
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs C2 Kilpa
08.08.2020 klo. 12:00

C2-pojat (05) - Pelicans

2 - 3
@Utti-Halli Kouvola, Harjoitusottelu
08.08.2020 klo. 15:00

Sudet - C2-pojat (05)

4 - 8
@Utti-Halli Kouvola, Harjoitusottelu
22.08.2020 klo. 14:30

C2-pojat (05) - Papas

4 - 3
@Ampparipesä, SM-Karsinnat
22.08.2020 klo. 17:30

Pirkkalan Pirkat - C2-pojat (05)

4 - 6
@Ampparipesä, SM-Karsinnat
23.08.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - Westend Indians

0 - 12
@Ampparipesä, SM-Karsinnat
23.08.2020 klo. 17:00

SPV - C2-pojat (05)

8 - 2
@Ampparipesä, SM-Karsinnat
29.08.2020 klo. 16:30

Vihdin Salisudet - C2-pojat (05)

3 - 8
@Vierumäki Areena, SM-Jatkokarsinnat
29.08.2020 klo. 19:30

C2-pojat (05) - Ilves

2 - 7
@Vierumäki Areena, SM-Jatkokarsinnat

2019-2020

Edustus

06.06.2019 klo. 18:00

Happee - C2-pojat (05)

3 - 6
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs Happee C1
19.06.2019 klo. 18:45

C2-pojat (05) - O2JKL

12 - 3
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs O2JKL/MuurY C1
24.07.2019 klo. 19:45

C2-pojat (05) - Happee

7 - 2
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs Happee C1
27.07.2019 klo. 12:00

C2-pojat (05) - NST

7 - 1
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
27.07.2019 klo. 14:00

SB Welhot - C2-pojat (05)

2 - 5
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
10.08.2019 klo. 11:00

C2-pojat (05) - Steelers

9 - 5
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
10.08.2019 klo. 15:00

C2-pojat (05) - Ilves

4 - 4
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
11.08.2019 klo. 11:00

Grankulla IFK - C2-pojat (05)

2 - 3
@Saimaa Stadium, Harjoitusottelu
11.08.2019 klo. 14:00

C2-pojat (05) - Grankulla IFK

8 - 4
@Saimaa Stadium, Harjoitusottelu
17.08.2019 klo. 13:30

Ilves - C2-pojat (05)

4 - 4
@Spiral- halli, Harjoitusottelu
17.08.2019 klo. 16:30

KooVee - C2-pojat (05)

3 - 10
@AutoCenter Areena, Harjoitusottelu
24.08.2019 klo. 14:00

Imatran Voima - C2-pojat (05)

0 - 6
@Imatran Urheilutalo, SM-Karsinnat
24.08.2019 klo. 17:45

C2-pojat (05) - Papas

9 - 2
@Imatran Urheilutalo, SM-Karsinnat
25.08.2019 klo. 11:15

Westend Indians - C2-pojat (05)

2 - 8
@Imatran Urheilutalo, SM-Karsinnat
25.08.2019 klo. 13:45

C2-pojat (05) - Classic

14 - 5
@Imatran Urheilutalo, SM-Karsinnat
20.09.2019 klo. 17:30

O2JKL - C2-pojat (05)

4 - 6
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs O2JKL/MuurY C1
28.09.2019 klo. 13:00

C2-pojat (05) - SB Welhot

6 - 2
@Ampparipesä, SM-sarjan 1.turnauas
28.09.2019 klo. 18:30

SB Heinola - C2-pojat (05)

4 - 8
@Ampparipesä, SM-sarjan 1.turnaus
05.10.2019 klo. 13:30

C2-pojat (05) - Papas

6 - 3
@Kajaanihalli, SM-sarjan 2.turnaus
05.10.2019 klo. 17:30

OLS - C2-pojat (05)

5 - 3
@Kajaanihalli, SM-sarjan 2.turnaus
12.10.2019 klo. 11:30

C2-pojat (05) - Classic

5 - 4
@AutoCenter Areena, SM-sarjan 3.turnaus
12.10.2019 klo. 15:30

KooVee - C2-pojat (05)

3 - 1
@AutoCenter Areena, SM-sarjan 3.turnaus
03.11.2019 klo. 12:30

Westend Indians - C2-pojat (05)

4 - 6
@Ideapark, SM-sarjan 4.turnaus
03.11.2019 klo. 15:00

C2-pojat (05) - Oilers

12 - 4
@Ideapark, SM-sarjan 4.turnaus
16.11.2019 klo. 15:30

Ilves - C2-pojat (05)

3 - 7
@Spiral-halli, SM-sarjan ottelu
23.11.2019 klo. 12:30

EräViikingit - C2-pojat (05)

7 - 4
@Mosahalli, SM-sarjan ottelu
30.11.2019 klo. 18:00

C2-pojat (05) - Tikkurilan Tiikerit

4 - 3
@Ampparipesä, SM-sarjan ottelu
07.12.2019 klo. 18:30

TPS - C2-pojat (05)

10 - 8
@Leaf-Areena, SM-sarjan ottelu
15.12.2019 klo. 18:30

FBT Karhut - C2-pojat (05)

3 - 16
@Porin urheilutalo, SM-sarjan ottelu
05.01.2020 klo. 12:00

C2-pojat (05) - NST

8 - 6
@Palokan koulukeskus, SM-sarjan ottelu
16.01.2020 klo. 19:00

O2JKL - C2-pojat (05)

2 - 7
@Muuramen kulttuurikeskus, Harjoitusottelu vs O2JKL/MuurY C1
19.01.2020 klo. 12:00

Tikkurilan Tiikerit - C2-pojat (05)

6 - 12
@Tiger Sport Areena, SM-sarjan ottelu
25.01.2020 klo. 13:30

NST - C2-pojat (05)

5 - 8
@Lappeenrannan urheilutalo, SM-sarjan ottelu
02.02.2020 klo. 15:00

C2-pojat (05) - SBS Masku

18 - 4
@Palokan koulukeskus, SM-sarjan ottelu
08.02.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - Ilves

5 - 4
@Muuramen kulttuurikeskus, SM-sarjan ottelu
09.02.2020 klo. 13:00

C2-pojat (05) - EräViikingit

5 - 9
@Muuramen Kulttuurikeskus, SM-sarjan ottelu
15.02.2020 klo. 18:15

C2-pojat (05) - Merikoski SBT

12 - 5
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
01.03.2020 klo. 12:30

C2-pojat (05) - TPS

16 - 3
@Palokan koulukeskus, SM-sarjan ottelu
07.03.2020 klo. 17:15

C2-pojat (05) - FBT Karhut

1 - 7
@Ampparipesä, SM-sarjan ottelu

Kilpa

24.07.2019 klo. 18:45

C2-pojat (05) - O2JKL

10 - 7
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs O2JKL D1
27.07.2019 klo. 18:00

Happee - C2-pojat (05)

10 - 8
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
10.08.2019 klo. 16:00

C2-pojat (05) - Steelers

7 - 6
@Palokan koulukeskus, Harjoitusottelu
15.08.2019 klo. 18:30

Suolahden Urho - C2-pojat (05)

7 - 6
@Ääneskosken lukio, Harjoitusottelu vs Urho C1
16.08.2019 klo. 17:30

C2-pojat (05) - O2JKL

4 - 4
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs O2JKL D1
24.08.2019 klo. 16:30

FBT Karhut - C2-pojat (05)

6 - 2
@Porin Urheilutalo, SM-Karsinnat
24.08.2019 klo. 19:00

C2-pojat (05) - OFBC

3 - 8
@Porin Urheilutalo, SM-Karsinnat
25.08.2019 klo. 11:15

SPV - C2-pojat (05)

12 - 2
@Porin Urheilutalo, SM-Karsinnat
25.08.2019 klo. 15:00

C2-pojat (05) - Fosu

2 - 8
@Porin Urheilutalo, SM-Karsinnat
25.09.2019 klo. 17:30

C2-pojat (05) - O2JKL

5 - 1
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs O2JKL D1
29.09.2019 klo. 10:00

C2-pojat (05) - Happee

3 - 8
@Ampparipesä, Eliittisarjan Karsinnat
29.09.2019 klo. 12:00

Classic - C2-pojat (05)

5 - 8
@Ampparipesä, Eliittisarjan Karsinnat
29.09.2019 klo. 16:00

SC Läsimäki - C2-pojat (05)

3 - 10
@Ampparipesä, Eliittisarjan Karsinnat
09.10.2019 klo. 17:30

C2-pojat (05) - O2JKL

3 - 3
@Ampparipesä, Harjoitusottelu vs O2JKL B3
19.10.2019 klo. 12:00

C2-pojat (05) - YPA

6 - 5
@Ylöjärven Liikuntakeskus, Eliittisarjan Karsinnat
19.10.2019 klo. 14:00

KooVee - C2-pojat (05)

3 - 6
@Ylöjärven Liikuntakeskus, Eliittisarjan Karsinnat
25.10.2019 klo. 17:30

C2-pojat (05) - O2JKL

7 - 1
@Vaajakosken liikuntahalli, Harjoitusottelu vs O2JKL D1
17.11.2019 klo. 14:00

LoSB - C2-pojat (05)

4 - 4
@Koskihalli Hämeenkoski, SS/LR Kilpasarja vs LFT
17.11.2019 klo. 17:00

C2-pojat (05) - Laitilan Jyske

6 - 4
@Koskihalii Hämeenkoski, SS/LR Kilpasarja vs LaSa
01.12.2019 klo. 12:00

Ilves - C2-pojat (05)

4 - 3
@Hemmingin liikuntahalli, SS/LR Kilpasarja
01.12.2019 klo. 14:00

Laitilan Jyske - C2-pojat (05)

5 - 11
@Hemmingin liikuntahalli, SS/LR Kilpasarja vs LaSa
15.12.2019 klo. 12:00

C2-pojat (05) - KooVee

11 - 2
@Leaf Areena, SS/LR Kilpasarja
15.12.2019 klo. 14:00

SBS Masku - C2-pojat (05)

0 - 13
@Leaf Areena, SS/LR Kilpasarja vs SBS Masku/SBS Wirmo 2
12.01.2020 klo. 13:00

SC Läsimäki - C2-pojat (05)

2 - 10
@AutoCenter Areena, SS/LR Kilpasarja
12.01.2020 klo. 15:00

KooVee - C2-pojat (05)

4 - 7
@AutoCenter Areena, SS/LR Kilpasarja vs Koovee Keltaiset
25.01.2020 klo. 10:00

C2-pojat (05) - LaSB

3 - 4
@Buugi Liikunta- ja Hyvinvointikeskus, SS/LR Kilpasarja
25.01.2020 klo. 19:00

C2-pojat (05) - SB Naantali

6 - 4
@Buugi Liikunta- ja Hyvinvointikeskus, SS/LR Kilpasarja
08.02.2020 klo. 11:00

SB Naantali - C2-pojat (05)

3 - 7
@Spiral-halli, SS/LR Kilpasarja
08.02.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - SBS Masku

15 - 0
@Spiral-halli, SS/LR Kilpasarja
22.02.2020 klo. 17:00

C2-pojat (05) - L-Bandy

2 - 4
@Ylörjärven liikuntakeskus, SS/LR Kilpasarja vs LFT
22.02.2020 klo. 19:00

C2-pojat (05) - Nokian Krp

6 - 5
@Ylöjärven liikuntakeskus, SS/LR Kilpasarja
07.03.2020 klo. 10:00

C2-pojat (05) - Ilves

5 - 4
@Vaajakosken liikuntahalli, SS/LR Kilpasarja
07.03.2020 klo. 15:00

Nokian Krp - C2-pojat (05)

6 - 9
@Vaajakosken liikuntahalli, SS/LR Kilpasarja

Kilpa 2

21.09.2019 klo. 10:30

KaPa-51 - C2-pojat (05)

4 - 5
@Palokan koulukeskus, Intersport-Liiga
21.09.2019 klo. 13:30

C2-pojat (05) - O2JKL

3 - 3
@Palokan koulukeskus, Intersport-Liiga vs O2JKL D1
12.10.2019 klo. 14:30

C2-pojat (05) - Ilves

5 - 10
@Tampereen Tenniskeskus, C2 Haastajasarja
12.10.2019 klo. 16:30

Fosu - C2-pojat (05)

4 - 3
@Tampereen Tenniskeskus, C2 Haastajasarja
27.10.2019 klo. 11:30

O2JKL - C2-pojat (05)

4 - 7
@Vaajakosken liikuntahalli, Intersport-Liiga vs O2JKL D1
27.10.2019 klo. 13:30

Happee - C2-pojat (05)

14 - 2
@Vaajakosken liikuntahalli, Intersport-Liiga vs Happee D1
02.11.2019 klo. 17:00

SBS Rupu - C2-pojat (05)

9 - 1
@Kemiran palloiluhalli, C2 Haastajasarja
02.11.2019 klo. 19:00

C2-pojat (05) - Pisku

3 - 4
@Kemiran palloiluhalli, C2 Haastajasarja vs PunKu
16.11.2019 klo. 17:00

C2-pojat (05) - SBS Masku

7 - 4
@Momentum- halli, C2 Haastajasarja vs SBS Lieto
16.11.2019 klo. 19:00

C2-pojat (05) - Kellon Lyönti

2 - 8
@Momentum- halli, C2 Haastajasarja vs KeikY
30.11.2019 klo. 12:00

C2-pojat (05) - Roismalan Ponnistus

8 - 7
@Riihimäen urheilutalo, C2 Haastajasarja
30.11.2019 klo. 14:00

RSS Panthers - C2-pojat (05)

7 - 1
@Riihimäen urheilutalo, C2 Haastajasarja
15.12.2019 klo. 15:00

SB Hirvensalo - C2-pojat (05)

10 - 5
@VexVe Areena Sastamala, C2 Haastajasarja
15.12.2019 klo. 17:00

FBT Karhut - C2-pojat (05)

4 - 5
@VexVe Areena Sastamala, C2 Haastajasarja vs Karhut/NTK
12.01.2020 klo. 11:00

Ilves - C2-pojat (05)

5 - 11
@Vaajakosken liikuntahalli, SS/LR Haastajasarja
12.01.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - Fosu

4 - 7
@Vaajakosken liikuntahalli, SS/LR Haastajasarja
18.01.2020 klo. 16:00

C2-pojat (05) - SB Hirvensalo

2 - 11
@Nakkilan liikuntahalli, C2 Haastajasarja
18.01.2020 klo. 18:00

C2-pojat (05) - FBT Karhut

7 - 5
@Nakkilan liikuntahalli, C2 Haastajasarja vs Karhut/NTK
08.02.2020 klo. 16:00

Kellon Lyönti - C2-pojat (05)

7 - 0
@Kauppi Sports Center, C2 Haastajasarja vs KeikY
08.02.2020 klo. 18:00

SBS Wirmo - C2-pojat (05)

3 - 9
@Kauppi Sports Center, C2 Haastajasarja vs SBS Lieto
07.03.2020 klo. 11:00

Roismalan Ponnistus - C2-pojat (05)

2 - 5
@Buugi Liikuntakeskus, C2 Haastajasarja
07.03.2020 klo. 14:00

C2-pojat (05) - RSS Panthers

2 - 9
@Buugi liikuntakeskus, C2 Haastajasarja