2020-2021

Edustus

24.06.2020 klo. 18:00

O2JKL - C2-pojat (06)

Harkkapeli O2 JKL C2 Edustus - O2 JKL C1 Edustus
01.07.2020 klo. 18:00

C2-pojat (06) - O2JKL

9 - 1
Harkkapeli, O2 JKL C2 Edustus - O2 JKL C1 Kilpa
22.07.2020 klo. 18:00

O2JKL - C2-pojat (06)

Harkkapeli, O2 JKL C1Edustus - O2 JKL C2 Edustus
02.08.2020 klo. 15:30

Ilves - C2-pojat (06)

5 - 5
Harkkapeli, O2 JKL C2 Edustus - Ilves C2
02.08.2020 klo. 16:00

Ilves - C2-pojat (06)

5 - 6
Harkkapeli, O2 JKL C2 Edustus - Ilves C1
04.08.2020 klo. 15:00

Hatsina - C2-pojat (06)

4 - 14
Harkkapeli Hatsina - O2 JKL C2 Edustus
20.09.2020 klo. 12:20

C2-pojat (06) - SB Welhot

15 - 6
Harkkapeli
26.09.2020 klo. 13:15

TPS - C2-pojat (06)

7 - 3
26.09.2020 klo. 15:45

C2-pojat (06) - SBS Wirmo

3 - 7
04.10.2020 klo. 11:45

Pelicans - C2-pojat (06)

4 - 5
Liikunta- ja Hyvinvointikeskus Buugi, Jyväskylä
04.10.2020 klo. 17:15

C2-pojat (06) - Fosu

6 - 9
Liikunta- ja Hyvinvointikeskus Buugi, Jyväskylä
10.10.2020 klo. 13:30

EräViikingit - C2-pojat (06)

9 - 1
Nummikeskus, Hämeenlinna
10.10.2020 klo. 15:30

C2-pojat (06) - Oilers

7 - 10
Nummikeskus, Hämeenlinna
24.10.2020 klo. 12:00

SB Vantaa - C2-pojat (06)

11 - 6
SM-sarja, Sipoo Areena, Sipoo
24.10.2020 klo. 16:00

C2-pojat (06) - Ådalens IF

4 - 5
SM-sarja, Sipoo Areena, Sipoo
01.11.2020 klo. 18:30

Westend Indians - C2-pojat (06)

9 - 4
Stars Arena, Espoo
07.11.2020 klo. 18:30

EräViikingit - C2-pojat (06)

Tulospalvelu
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
21.11.2020 klo. 18:30

C2-pojat (06) - Ilves

2 - 5
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
22.11.2020 klo. 16:00

Classic - C2-pojat (06)

13 - 9
29.11.2020 klo. 18:30

C2-pojat (06) - Steelers

Tulospalvelu
Liikunta- ja Hyvinvointikeskus Buugi, Jyväskylä

Kilpa

22.06.2020 klo. 18:00

C2-pojat (06) - O2JKL

Harjoitusottelu (vs O2JKL C1 Kilpa), Killerin liikuntakeskus
03.07.2020 klo. 16:30

C2-pojat (06) - O2JKL

4 - 8
Harjoitusottelu (vs O2JKL C1 Kilpa), Vaajakoski
21.07.2020 klo. 17:00

C2-pojat (06) - O2JKL

4 - 6
Harjoitusottelu (vs O2JKL C1 Kilpa), Vaajakoski
05.08.2020 klo. 17:30

C2-pojat (06) - Hatsina

Harjoitusottelu (vs Hatsina/KaPa-51 C1/C2), Vaajakosken liikuntahalli
10.08.2020 klo. 17:00

C2-pojat (06) - O2JKL

7 - 3
Harjoitusottelu (vs O2JKL D1 oranssi), Killerin liikuntakeskus
17.08.2020 klo. 17:00

C2-pojat (06) - O2JKL

5 - 3
Harjoitusottelu (vs O2JKL D1 oranssi), Killerin liikuntakeskus
22.08.2020 klo. 15:15

Classic - C2-pojat (06)

12 - 0
SM-karsinta (vs Classic Red, lohko B), Porvoo
22.08.2020 klo. 17:45

C2-pojat (06) - PSS

2 - 10
SM-karsinta (lohko B), Porvoo
23.08.2020 klo. 10:00

C2-pojat (06) - Hatsina

3 - 13
SM-karsinta (lohko B), Porvoo
23.08.2020 klo. 12:30

SB Welhot - C2-pojat (06)

13 - 1
SM-karsinta (lohko B), Porvoo
05.09.2020 klo. 11:30

Hatsina - C2-pojat (06)

Harjoitusturnaus (vs Hatsina/KaPa-51 C2), Kangasniemen liikuntahalli
05.09.2020 klo. 14:00

Hatsina - C2-pojat (06)

Harjoitusturnaus (vs Hatsina/KaPa-51 C1), Kangasniemen liikuntahalli
12.09.2020 klo. 11:30

SPV - C2-pojat (06)

QMAX Cup (vs SPV C1 SM), QMAX Areena Seinäjoki
12.09.2020 klo. 12:30

Jeppis FBC - C2-pojat (06)

QMAX Cup (vs Jeppis FBC C1), QMAX Areena Seinäjoki
12.09.2020 klo. 14:30

C2-pojat (06) - FBC Remix

QMAX Cup (vs FBC Remix C1), QMAX Areena Seinäjoki
12.09.2020 klo. 15:30

C2-pojat (06) - Jeppis FBC

QMAX Cup: Pronssiottelu (vs Jeppis FBC C1), QMAX Areena Seinäjoki
22.09.2020 klo. 19:15

C2-pojat (06) - Happee

3 - 3
Harjoitusottelu (vs Happee C2), Killerin liikuntakeskus
29.09.2020 klo. 17:30

O2JKL - C2-pojat (06)

Harjoitusottelu (vs O2JKL C2 Edustus), Killerin liikuntakeskus
04.10.2020 klo. 09:30

O2JKL - C2-pojat (06)

5 - 8
Harjoitusottelu (vs O2JKL D1 oranssi), Monitoimitalo
05.10.2020 klo. 19:30

C2-pojat (06) - O2JKL

Harjoitusottelu (vs Feenix), Palokka
07.10.2020 klo. 18:15

C2-pojat (06) - O2JKL

Harjoitusottelu (vs O2JKL Naiset 2)
20.10.2020 klo. 19:30

C2-pojat (06) - SC Luppo

4 - 2
Harjoitusottelu (vs SC Luppo C1), Killerin liikuntakeskus
26.10.2020 klo. 18:00

C2-pojat (06) - SC Luppo

7 - 6
Harjoitusottelu (vs SC Luppo C1)
28.10.2020 klo. 19:30

Happee - C2-pojat (06)

12 - 2
Eliittikarsinnat (vs Happee), Vaajakosken liikuntahalli
31.10.2020 klo. 10:00

Sport Salibandy - C2-pojat (06)

14 - 2
Eliittikarsinnat (vs SPORT), Killerin liikuntakeskus
31.10.2020 klo. 15:00

C2-pojat (06) - Steelers

2 - 6
Eliittikarsinnat (vs Steelers/SCU II), Killerin liikuntakeskus
31.10.2020 klo. 17:00

Classic - C2-pojat (06)

1 - 3
Eliittikarsinnat (vs Classic Blue), Killerin liikuntakeskus
01.11.2020 klo. 15:00

SB Vaasa - C2-pojat (06)

7 - 4
Eliittikarsinnat (vs SB Vaasa), Raholan liikuntakeskus (Tampere)
05.11.2020 klo. 18:00

O2JKL - C2-pojat (06)

3 - 7
Harjoitusottelu (vs O2JKl D1 valkoinen/musta)
09.11.2020 klo. 18:15

C2-pojat (06) - O2JKL

4 - 8
Harjoitusottelu (vs O2JKL Naiset 2), Vaajakosken liikuntahalli
10.11.2020 klo. 18:15

Suolahden Urho - C2-pojat (06)

Harjoitusottelu (vs Suolahden Urho D1)
29.11.2020 klo. 12:00

C2-pojat (06) - RSS Panthers

Tulospalvelu
Kilpasarja (vs RSS Panthers), Ideapark Sport
29.11.2020 klo. 14:00

Classic - C2-pojat (06)

Tulospalvelu
Kilpasarja (vs Classic 07 Black), Ideapark Sport
12.12.2020 klo. 14:00

Steelers - C2-pojat (06)

Kilpasarja (vs Steelers/SCU II)
12.12.2020 klo. 16:00

C2-pojat (06) - Nokian Krp

Kilpasarja (vs Nokian KRP)
03.01.2021 klo. 12:00

Classic - C2-pojat (06)

Kilpasarja (vs Classic White)
03.01.2021 klo. 15:00

RSS Panthers - C2-pojat (06)

Kilpasarja (vs RSS Panters)
23.01.2021 klo. 12:00

Nokian Krp - C2-pojat (06)

Kilpasarja (vs Nokian KRP)
23.01.2021 klo. 15:00

Classic - C2-pojat (06)

Kilpasarja (vs Classic 07 Black)