Ottelut

2021-2022

Edustus

02.06.2021 klo. 18:00

P15 - O2JKL

9 - 2
Harjoitusottelu: P15 edustus vs T21
31.07.2021 klo. 13:15

KooVee - P15

4 - 6
Harjoitusottelu: P15 edustus vs Koovee (Pirkkahalli)
31.07.2021 klo. 15:30

P15 - Classic

10 - 5
Harjoitusottelu: P15 edustus vs Classic (Pirkkahalli
14.08.2021 klo. 13:00

P15 - LaSB

3 - 5
Harjoitusottelu: P15 edustus vs LASB (Lappeenrannan urheilutalo)
14.08.2021 klo. 15:30

Saipa - P15

3 - 5
Harjoitusottelu: P15 edustus vs SaiPa (Lappeenrannan urheilutalo)
29.08.2021 klo. 12:15

P15 - KooVee

6 - 3
Harjoitusottelu: P15 edustus vs Koovee
29.08.2021 klo. 14:45

P15 - KooVee

11 - 4
Harjoitusottelu: P15 edustus vs Koovee
01.09.2021 klo. 18:15

P15 - O2JKL

13 - 0
Harjoitusottelu: P15 edustus vs P16 kilpa
04.09.2021 klo. 11:00

P15 - SPV

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Liikuntakeskus Buugi)
04.09.2021 klo. 15:00

Nibacos - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Liikuntakeskus Buugi)
18.09.2021 klo. 12:15

SS Rankat Ankat - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hollihaka)
18.09.2021 klo. 14:45

OLS - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hollihaka)
28.09.2021 klo. 17:45

O2JKL - P15

1 - 4
Harjoitusottelu: P15 edustus vs O2JKL Naiset 2 (Palokan kk)
02.10.2021 klo. 13:00

P15 - Nibacos

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Seinäjoen Urheilutalo)
02.10.2021 klo. 15:00

SPV - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Seinäjoen Urheilutalo)
06.10.2021 klo. 18:00

P15 - O2JKL

3 - 2
Harjoitusottelu: P15 Edustus vs O2JKL Naiset 2 (Buugi)
17.10.2021 klo. 13:30

OFBC - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Seinäjoen Urheilutalo)
17.10.2021 klo. 16:00

OLS - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Seinäjoen Urheilutalo)
24.10.2021 klo. 11:00

P15 - SS Rankat Ankat

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hipposhalli)
24.10.2021 klo. 17:15

P15 - OFBC

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hipposhalli)
07.11.2021 klo. 11:00

P15 - SPV

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hipposhalli)
07.11.2021 klo. 15:00

Nibacos - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Hipposhalli)
20.11.2021 klo. 12:00

P15 - OLS

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Lohtajan Maininki)
20.11.2021 klo. 14:00

OFBC - P15

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Lohtajan Maininki)
20.11.2021 klo. 17:00

P15 - SS Rankat Ankat

Tulospalvelu
P15 Valtakunnallinen sarja, D-lohko (Lohtajan Maininki)

Kilpa

15.01.2021 klo. 14:00

Classic - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
15.01.2021 klo. 16:00

SC Weikot - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
02.10.2021 klo. 12:00

P15 - SC Weikot

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
02.10.2021 klo. 16:00

Steelers II - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
09.10.2021 klo. 13:45

P15 - Duo Jämsä

Intersport liiga: P15 kilpa 1 vs Duo Jämsä (Vaajakosken liikuntahalli)
09.10.2021 klo. 17:00

Suolahden Urho - P15

Intersport liiga: P15 kilpa 1 vs Suolahden Urho (Vaajakosken liikuntahalli)
23.10.2021 klo. 11:00

Nokian Krp - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
23.10.2021 klo. 18:00

P15 - Classic

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
07.11.2021 klo. 11:00

P15 - Duo Jämsä

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
07.11.2021 klo. 15:00

Pirkkalan Pirkat - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
21.11.2021 klo. 11:00

P15 - Sport Salibandy

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
21.11.2021 klo. 14:00

P15 - Pirkkalan Pirkat

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
19.12.2021 klo. 14:00

P15 - Steelers II

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A
19.12.2021 klo. 17:00

Duo Jämsä - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko A

Kilpa 2

16.01.2021 klo. 16:00

O2JKL - P15

Tulospalvelu
(Kilpa 2 vs Tampereen Icehearts) P15 Sisä-Suomi, lohko B
11.09.2021 klo. 11:00

P15 - Laukaan Kings

Intersport liiga: P15 kilpa 2 vs Laukaan Kings (Mäntykallion koulu)
11.09.2021 klo. 14:00

P15 - Duo Jämsä

Intersport liiga: P15 kilpa 2 vs Duo Jämsä (Mäntykallion koulu)
03.10.2021 klo. 10:00

P15 - SBT PaPo

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
03.10.2021 klo. 16:00

Pirkkalan Pirkat - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
09.10.2021 klo. 14:45

P15 - Suolahden Urho

Intersport liiga: P15 kilpa 2 vs Suolahden Urho (Vaajakosken liikuntahalli)
09.10.2021 klo. 16:00

Duo Jämsä - P15

Intersport liiga: P15 kilpa vs Duo Jämsä (Vaajakosken liikuntahalli)
17.10.2021 klo. 11:00

O2JKL - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B (vs Tampereen Icehearts)
17.10.2021 klo. 13:00

Nokian Krp - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
07.11.2021 klo. 15:00

Ilves - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
07.11.2021 klo. 17:00

P15 - Pirkkalan Pirkat

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
21.11.2021 klo. 11:00

Suolahden Urho - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
21.11.2021 klo. 13:00

P15 - KU-68

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
19.12.2021 klo. 11:00

P15 - Pirkkalan Pirkat

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
19.12.2021 klo. 14:00

P15 - KU-68

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
19.12.2021 klo. 16:00

Ilves - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B
16.01.2022 klo. 11:00

SBT PaPo - P15

Tulospalvelu
P15 Sisä-Suomi, lohko B