Ottelut

2019-2020

Sarjapeli

06.10.2019 klo. 11:00

Rientola - Naiset 3

4 - 4
Ylöjärven liikuntakeskus
06.10.2019 klo. 13:00

Naiset 3 - Jyväskylän Valo

3 - 6
Ylöjärven liikuntakeskus
26.10.2019 klo. 16:00

YPA - Naiset 3

3 - 1
Iittala-halli
26.10.2019 klo. 18:00

Naiset 3 - Kalvolan Keihäs

3 - 1
Iittala-halli
16.11.2019 klo. 10:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 3

2 - 5
Ampparipesä, Liikuntakeskus Buugi
16.11.2019 klo. 17:00

WFT - Naiset 3

3 - 4
Ampparipesä, Liikuntakeskus Buugi
07.12.2019 klo. 12:00

Naiset 3 - Rientola

1 - 5
Auto Center Arena, Tampere
07.12.2019 klo. 15:00

Jyväskylän Valo - Naiset 3

1 - 4
Auto Center Arena, Tampere
04.01.2020 klo. 10:00

Jyväskylän Valo - Naiset 3

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
04.01.2020 klo. 12:00

Naiset 3 - Liikunnan Riemu

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
25.01.2020 klo. 10:00

Naiset 3 - Liikunnan Riemu

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
25.01.2020 klo. 12:00

Naiset 3 - MIG

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
15.02.2020 klo. 16:00

Naiset 3 - YPA

Iittala-halli
15.02.2020 klo. 18:00

Kalvolan Keihäs - Naiset 3

Iittala-halli
29.02.2020 klo. 14:00

WFT - Naiset 3

Ampparipesä, Liikuntakeskus Buugi
29.02.2020 klo. 17:00

Naiset 3 - Tikkakosken Pallo

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
22.03.2020 klo. 16:00

Liikunnan Riemu - Naiset 3

Ideapark Sport, Lempäälä
22.03.2020 klo. 18:00

MIG - Naiset 3

Ideapark Sport, Lempäälä

2018-2019

Sarjapeli

07.10.2018 klo. 10:00

Naiset 3 - MultiAnts

1 - 4
Multiants - Uuraisten koulukeskus, Uurainen
07.10.2018 klo. 12:00

O2JKL - Naiset 3

9 - 3
O2-Jyväskylä ||. Uuraisten koulukeskus, Uurainen.
20.10.2018 klo. 13:00

Naiset 3 - Liikunnan Riemu

1 - 1
Riemu - Nummikeskus, Hämeenlinna
20.10.2018 klo. 16:00

MIG - Naiset 3

3 - 3
MIG || - Nummikeskus, Hämeenlinna
10.11.2018 klo. 13:00

Naiset 3 - YPA

2 - 7
YPA - Spiral-halli, Tampere
10.11.2018 klo. 16:00

MultiAnts - Naiset 3

3 - 5
Multiants - Spiral-halli, Tampere
25.11.2018 klo. 18:00

MultiAnts - Naiset 3

5 - 5
Keuruun liikuntahalli
01.12.2018 klo. 10:00

Naiset 3 - O2JKL

1 - 13
O2-Jyväskylä Naiset ||- Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
01.12.2018 klo. 12:00

Pirkkalan Pirkat - Naiset 3

1 - 0
Pirkat || - Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
15.12.2018 klo. 14:00

Liikunnan Riemu - Naiset 3

1 - 2
O2-Jyväskylä Akatemia - Ylöjärven liikuntakeskus, Ylöjärvi
15.12.2018 klo. 16:00

Naiset 3 - Steelers

0 - 7
Steelers|| - Ylöjärven liikuntakeskus, Ylöjärvi
05.01.2019 klo. 10:00

Naiset 3 - Pirkkalan Pirkat

2 - 2
Pirkat || - Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
05.01.2019 klo. 16:00

Steelers - Naiset 3

3 - 2
Steelers || - Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
19.01.2019 klo. 10:00

Pirkkalan Pirkat - Naiset 3

2 - 1
Pirkat || - Spiral-halli, Tampere
19.01.2019 klo. 12:00

Naiset 3 - O2JKL

1 - 4
O2-Jyväskylä Naiset || - Spiral-halli, Tampere
09.02.2019 klo. 14:00

YPA - Naiset 3

YPA || - Iitala-halli, Iittala
09.02.2019 klo. 16:00

Naiset 3 - MIG

MIG|| - Iitala-halli, Iittala
02.03.2019 klo. 09:00

Liikunnan Riemu - Naiset 3

Riemu - Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
02.03.2019 klo. 11:00

Naiset 3 - Steelers

Steelers || - Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
23.03.2019 klo. 15:00

Naiset 3 - MIG

MIG || - Ylöjärven liikuntakeskus, Ylöjärvi
23.03.2019 klo. 17:00

YPA - Naiset 3

YPA, Ylöjärven liikuntakeskus, Ylöjärvi

2017-2018

Sarjapeli

30.09.2017 klo. 10:00

MultiAnts - Naiset 3

30.09.2017 klo. 12:00

Naiset 3 - Pekolan Isku

28.10.2017 klo. 12:00

Pekolan Isku - Naiset 3

28.10.2017 klo. 14:00

Naiset 3 - YPA

2016-2017

Sarjapeli

08.10.2016 klo. 16:00

TFT - Naiset 3

3 - 4
Sarjapeli Valkeakosken WFT vastaan.

2015-2016

Sarjapeli

04.10.2015 klo. 13:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 3

1 - 5
Mäntykallion koulu, Jämsänkoski
04.10.2015 klo. 15:00

MultiAnts - Naiset 3

1 - 1
25.10.2015 klo. 11:00
25.10.2015 klo. 14:00

Kikka-74 - Naiset 3

0 - 5
22.11.2015 klo. 12:00

MultiAnts - Naiset 3

4 - 6
22.11.2015 klo. 15:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 3

1 - 12
20.12.2015 klo. 10:00

Naiset 3 - Suolahden Urho

4 - 2
20.12.2015 klo. 13:00

Naiset 3 - Kikka-74

3 - 3
10.01.2016 klo. 11:00

Suolahden Urho - Naiset 3

2 - 6
10.01.2016 klo. 14:00

Kikka-74 - Naiset 3

2 - 5
06.02.2016 klo. 13:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 3

2 - 5
06.02.2016 klo. 15:00

MultiAnts - Naiset 3

3 - 3
21.02.2016 klo. 09:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 3

3 - 7
21.02.2016 klo. 12:00

MultiAnts - Naiset 3

7 - 6
06.03.2016 klo. 12:00

Kikka-74 - Naiset 3

5 - 4
06.03.2016 klo. 14:00

Suolahden Urho - Naiset 3

2 - 3