Ottelut

2018-2019

Sarjapeli

06.10.2018 klo. 11:00

D2-Pojat (05) musta - Classic

5 - 4
Aluesarjan peli Buugissa, vastassa Classic Blue
06.10.2018 klo. 17:00

D2-Pojat (05) musta - Pekolan Isku

5 - 3
Aluesarjan peli Buugissa, vastassa Pisku
21.10.2018 klo. 12:00

SC Urbans - D2-Pojat (05) musta

6 - 13
Aluesarjan peli Kauppi Sports Center, vastassa SC Urbans
21.10.2018 klo. 15:00

Pirkkalan Pirkat - D2-Pojat (05) musta

1 - 2
Aluesarjan peli Kauppi Sports Center, vastassa Pirkat Blue
04.11.2018 klo. 15:00

D2-Pojat (05) musta - Happee

0 - 7
Aluesarjan peli Spiral-hallilla, vastassa Happee musta
04.11.2018 klo. 17:00

KooVee - D2-Pojat (05) musta

7 - 1
Aluesarjan peli Spiral-hallilla, vastassa KooVee musta
25.11.2018 klo. 12:00

KooVee - D1-Pojat (05) musta

4 - 5
Aluesarjan peli AutoCenter Areenalla, vastassa KooVee punainen
25.11.2018 klo. 14:00

D1-Pojat (05) musta - Pekolan Isku

6  - 2
Aluesarjan peli AutoCenter Areenalla, vastassa PIsku
25.11.2018 klo. 16:00

D1-Pojat (05) musta - KooVee

3 - 6
Aluesarjan peli AutoCenter Areenalla, vastassa KooVee punainen
09.12.2018 klo. 12:00

D1-Pojat (05) musta - Classic

12 - 1
Aluesarjan peli Iittala-hallissa, vastassa Classic Blue
09.12.2018 klo. 15:00

SC Weikot - D1-Pojat (05) musta

3 - 9
Aluesarjan peli Iittala-hallissa, vastassa SC Weikot
12.01.2019 klo. 12:00

D1-Pojat (05) musta - Steelers

6 - 5
Aluesarjan peli Tietotien lukiolla Valkeakoskella, vastassa Steelers
12.01.2019 klo. 14:00

D1-Pojat (05) musta - KooVee

4 - 8
Aluesarjan peli Tietotien lukiolla Valkeakoskella, vastassa KooVee punainen
03.02.2019 klo. 12:00

Classic - D1-Pojat (05) musta

7 - 11
Aluesarjan peli Juteinikeskuksella Parolassa, vastassa Classic Blue
03.02.2019 klo. 14:00

Pekolan Isku - D1-Pojat (05) musta

6 - 2
Aluesarjan peli Juteinikeskuksella Parolassa, vastassa PIsku
16.02.2019 klo. 11:00

SC Weikot - D1-Pojat (05) musta

4 - 4
Aluesarjan peli Ampparipesässä, vastassa SC Weikot
16.02.2019 klo. 16:00

Steelers - D1-Pojat (05) musta

4 - 6
Aluesarjan peli Ampparipesässä, vastassa Steelers
17.03.2019 klo. 10:00

Classic - D1-Pojat (05) musta

Aluesarjan peli Spiral-hallilla, vastassa Classic Blue
17.03.2019 klo. 12:00

Pekolan Isku - D1-Pojat (05) musta

Aluesarjan peli Spiral-hallilla, vastassa PIsku
31.03.2019 klo. 11:00

D1-Pojat (05) musta - SC Weikot

Aluesarjan peli Ampparipesässä, vastassa SC Weikot
31.03.2019 klo. 16:00

Steelers - D1-Pojat (05) musta

Aluesarjan peli Ampparipesässä, vastassa Steelers

Harjoitusottelu

08.08.2018 klo. 18:15

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

1 - 4
Vastassa O2JKL -04 kilpajoukkue
13.08.2018 klo. 18:30

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

1 - 2
Vastassa O2JKL -06
18.08.2018 klo. 10:15

D2-Pojat (05) musta - VarTa

9 - 1
NoXor-turnauksen ottelu "ampparipesässä", vastassa VarTa
18.08.2018 klo. 12:30

D2-Pojat (05) musta - Sudet

10 - 1
NoXor-turnauksen ottelu "ampparipesässä", vastassa Sudet
18.08.2018 klo. 15:30

D2-Pojat (05) musta - Josba

2 - 5
NoXor-turnauksen ottelu "ampparipesässä", vastassa Josba
26.08.2018 klo. 16:00

D2-Pojat (05) musta - O2JKL

6 - 3
Vastassa O2JKL -06
29.08.2018 klo. 18:30

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

1 - 6
Vastassa O2JKL C-tytöt
23.09.2018 klo. 16:00

D2-Pojat (05) musta - KaPa-51

10 - 1
03.10.2018 klo. 17:45

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

9 - 6
Harjoitusottelussa vastassa -05 valkoinen
22.10.2018 klo. 18:30

D1-Pojat (05) musta - O2JKL

8 - 2
Vastassa OKJKL D2-pojat

Keski-Suomen liiga

08.09.2018 klo. 15:00

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

6 - 8
Zone-liigaa Vaajakoskella, vastassa O2JKL C2 kilpa
08.09.2018 klo. 17:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

2 - 4
Zone-liigaa Vaajakoskella, vastassa Happee D2 musta
29.09.2018 klo. 13:00

D2-Pojat (05) musta - Suolahden Urho

12 - 2
Zone-liigan ottelu Vaajakosken liikuntahallilla
29.09.2018 klo. 15:00

Muuramen Yritys - D2-Pojat (05) musta

5 - 10
Zone-liigan ottelu Vaajakosken liikuntahallilla
28.10.2018 klo. 11:00

Laukaan Kings - D2-Pojat (05) musta

6 - 7
Zone-liigan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla
28.10.2018 klo. 15:00

D2-Pojat (05) musta - O2JKL

8 - 8
Zone-liigan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa O2JKL -05 valkoinen
01.12.2018 klo. 10:30

Laukaan Kings - D1-Pojat (05) musta

6 - 6
01.12.2018 klo. 12:30

Suolahden Urho - D1-Pojat (05) musta

2 - 12
06.01.2019 klo. 15:15

D1-Pojat (05) musta - O2JKL

6 - 6
Zone-liigaa ampparipesässä, vastassa O2JKL C2 kilpa
06.01.2019 klo. 17:15

D1-Pojat (05) musta - Muuramen Yritys

4 - 9
Zone-liigaa ampparipesässä, vastassa MuurY
27.01.2019 klo. 13:00

Laukaan Kings - D1-Pojat (05) musta

7 - 6
27.01.2019 klo. 15:00

O2JKL - D1-Pojat (05) musta

8 - 7
Zone-liigaa Muuramessa, vastassa O2JKL D1 valkoinen
17.02.2019 klo. 14:30

O2JKL - D1-Pojat (05) musta

6 - 9
Zone-liigaa Sydän-Laukaan koululla, vastassa O2JKL C2 kilpa
17.02.2019 klo. 17:30

Muuramen Yritys - D1-Pojat (05) musta

1 - 1
Zone-liigaa Sydän-Laukaan koululla
04.03.2019 klo. 18:05

Muuramen Yritys - D1-Pojat (05) musta

2017 - 2018

Sarjapeli

14.10.2017 klo. 10:00

D2-Pojat (05) musta - SC Läsimäki

10 - 6
Aluesarjan 1. ottelu, pelipaikkana Uurainen
14.10.2017 klo. 16:00

D2-Pojat (05) musta - Pirkkalan Pirkat

6 - 8
Aluesarjan 2. ottelu, pelipaikkana Uurainen
28.10.2017 klo. 14:00

Nokian Krp - D2-Pojat (05) musta

3 - 10
Aluesarjan 3. ottelu, pelipaikkana Orivesi
28.10.2017 klo. 16:00

KooVee - D2-Pojat (05) musta

6 - 3
Aluesarjan 4. ottelu, pelipaikkana Orivesi
12.11.2017 klo. 10:00

Classic - D2-Pojat (05) musta

15 - 1
Aluesarjan 5. ottelu, pelipaikkana Ylöjärvi
12.11.2017 klo. 12:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

13 - 5
Aluesarjan 6. ottelu, pelipaikkana Ylöjärvi
09.12.2017 klo. 17:00

Nokian Krp - D2-Pojat (05) musta

2 - 14
Aluesarjan turnaus Hämeenlinnassa
09.12.2017 klo. 19:00

YPA - D2-Pojat (05) musta

3 - 11
Aluesarjan turnaus Hämeenlinnassa
14.01.2018 klo. 10:00

KooVee - D2-Pojat (05) musta

3 - 9
Aluesarjan turnaus Tampereella, AutoCenter Areenalla
14.01.2018 klo. 12:00

Steelers - D2-Pojat (05) musta

6 - 10
Aluesarjan turnaus Tampereella, AutoCenter Areenalla
11.02.2018 klo. 10:00

D2-Pojat (05) musta - KooVee

5 - 3
Aluesarjan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla
11.02.2018 klo. 12:00

D2-Pojat (05) musta - Steelers

13 - 7
Aluesarjan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla
10.03.2018 klo. 11:00

YPA - D2-Pojat (05) musta

7 - 10
Aluesarjan turnaus Tampereella, Spiral-Hallilla
10.03.2018 klo. 13:00

Nokian Krp - D2-Pojat (05) musta

0 - 12
Aluesarjan turnaus Tampereella, Spiral-Hallilla
25.03.2018 klo. 12:00

Nokian Krp - D2-Pojat (05) musta

0 - 12
Aluesarjan turnaus Hämeenlinnassa
25.03.2018 klo. 14:00

YPA - D2-Pojat (05) musta

1 - 10
Aluesarjan turnaus Hämeenlinnassa
08.04.2018 klo. 10:00

D2-Pojat (05) musta - KooVee

7 - 4
Aluesarjan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla
08.04.2018 klo. 12:00

D2-Pojat (05) musta - Steelers

8 - 3
Aluesarjan turnaus Vaajakosken liikuntahallilla
15.04.2018 klo. 14:30

D2-Pojat (05) musta - Classic

9 - 5
Eliittisarjaan karsinta Palokan koululla, vastassa Classic red
15.04.2018 klo. 16:30

Pirkkalan Pirkat - D2-Pojat (05) musta

5 - 7
Eliittisarjan karsintapeli Palokan koululla
28.04.2018 klo. 11:00

AC Nokia - D2-Pojat (05) musta

7 - 0
Eliittisarjan loppuhuipentuma Tampereella, vastassa Karhut
26.05.2018 klo. 10:30

SB Naantali - D2-Pojat (05) musta

1 - 4
HJC-turnaus
26.05.2018 klo. 12:40

M-Team - D2-Pojat (05) musta

2 - 3
HJC-turnaus
26.05.2018 klo. 15:10

EräViikingit - D2-Pojat (05) musta

2 - 6
HJC-turnaus
27.05.2018 klo. 12:10

Tikkakosken Pallo - D2-Pojat (05) musta

2 - 3
HJC -turnaus
27.05.2018 klo. 15:00

KooVee - D2-Pojat (05) musta

2 - 3
HJC - turnauksen finaali

Harjoitusottelu

20.08.2017 klo. 17:15

D2-Pojat (05) musta - N&E Stars

6 - 9
Harjoitusottelu Palokan koululla, vastassa N&E Stars eli TiPa/Leppä yj
26.08.2017 klo. 09:45

D2-Pojat (05) musta - Hatsina

8 - 2
Harjoitusturnaus Vaajakoskella, vastassa Mikkelin Hatsina
26.08.2017 klo. 14:40

D2-Pojat (05) musta - Josba

4 - 5
Harjoitusturnaus Vaajakoskella, vastassa Josba / punainen
26.08.2017 klo. 17:20

D2-Pojat (05) musta - SPV

5 - 1
Harjoitusturnaus Vaajakoskella, vastassa SPV
17.09.2017 klo. 17:15

D2-Pojat (05) musta - Muuramen Yritys

9 - 2
Harjoituspeli Palokan koululla, vastassa MuurY
01.11.2017 klo. 19:30

Muuramen Yritys - D2-Pojat (05) musta

5 - 6
05.11.2017 klo. 16:00

D2-Pojat (05) musta - Tikkakosken Pallo

7 - 8
24.11.2017 klo. 17:30

D2-Pojat (05) musta - Muuramen Yritys

3 - 4
03.12.2017 klo. 15:50

D2-Pojat (05) musta - Tikkakosken Pallo

12 - 4
01.01.2018 klo. 17:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

10 - 3
17.01.2018 klo. 19:30

Muuramen Yritys - D2-Pojat (05) musta

5 - 6
16.02.2018 klo. 17:00

Tikkakosken Pallo - D2-Pojat (05) musta

13 - 6
4v4 harkkapeli Tikkakosken liikuntahallilla
04.03.2018 klo. 16:00

D2-Pojat (05) musta - Muuramen Yritys

10 - 11
07.05.2018 klo. 18:00

D2-Pojat (05) musta - Toivakan Rivakka

14 - 3
09.05.2018 klo. 19:30

Muuramen Yritys - D2-Pojat (05) musta

4 - 4
14.05.2018 klo. 18:00

D2-Pojat (05) musta - Toivakan Rivakka

2 - 9
16.05.2018 klo. 18:00

D2-Pojat (05) musta - Muuramen Yritys

Keski-Suomen liiga

02.09.2017 klo. 10:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

5 - 4
Kortteliliigan 1.turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Happee -04
02.09.2017 klo. 13:00

D2-Pojat (05) musta - N&E Stars

9 - 9
Kortteliliigan 1.turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Stars ( Leppä/TiPa yj )
30.09.2017 klo. 11:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

4 - 7
Zone-liigan ottelu Palokan koululla, vastassa Happee -05 musta
30.09.2017 klo. 13:00

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

2 - 6
Zone-liigan ottelu Palokan koululla, vastassa O2-JKL -04 musta
29.10.2017 klo. 11:15

Happee - D2-Pojat (05) musta

4 - 5
Zone-liigan 3.turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Happeen -04 joukkue
29.10.2017 klo. 13:15

N&E Stars - D2-Pojat (05) musta

6 - 9
Zone-liigan 3. turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Stars
06.12.2017 klo. 10:00

D2-Pojat (05) musta - O2JKL

4 - 7
Zone-liigan 4.turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa O2-JKL -04 musta
06.12.2017 klo. 13:00

D2-Pojat (05) musta - Happee

4 - 4
Zone-liigan 4.turnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastustajana Happee -05 musta
06.01.2018 klo. 12:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

10 - 6
Zone-liigaa Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Happee -04
06.01.2018 klo. 14:00

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

5 - 6
Zone-liigaa Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa O2JKL -04 musta
03.02.2018 klo. 12:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

4 - 4
Zone-liigaa Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Happee -05 musta
03.02.2018 klo. 14:00

N&E Stars - D2-Pojat (05) musta

2 - 3
Zone-liigaa Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa Stars
11.03.2018 klo. 11:00

O2JKL - D2-Pojat (05) musta

4 - 5
Zone-liigaa monnarilla, vastassa O2JKL -04
11.03.2018 klo. 13:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

12 - 4
Zone-liigaa monnarilla, vastassa Happee -04
02.04.2018 klo. 15:00

Happee - D2-Pojat (05) musta

8 - 2
Zone-liigaa Palokan koululla, vastassa Happee -05 musta
02.04.2018 klo. 18:00

N&E Stars - D2-Pojat (05) musta

3 - 9
Zone-liigaa Palokan koululla, vastassa Stars

2016-2017

Sarjapeli

10.09.2016 klo. 12:00

E1-Pojat (05/06) musta - Laukaan Kings

16 - 4
10.09.2016 klo. 14:00

E1-Pojat (05/06) musta - Tikkakosken Pallo

6 - 3
02.10.2016 klo. 10:00

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 10
Zone-liigan 2.turnaus, vastassa MuurY Blacks
02.10.2016 klo. 13:00

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

2 - 8
Zone-liigan 2.turnaus, vastassa MuurY Reds
22.10.2016 klo. 16:00

Happee - E1-Pojat (05/06) musta

9 - 5
Zone-liigan turnaus Sydän-Laukaan koululla, vastassa Happee-05 Musta
22.10.2016 klo. 18:00

E1-Pojat (05/06) musta - Leppäveden Leppä

14 - 2
Zone-liigan turnaus Sydän-Laukaan koululla, vastassa Leppäveden Leppä 04-05
26.11.2016 klo. 16:00

E1-Pojat (05/06) musta - Toivakan Rivakka

5 - 19
Zone-liigan turnaus Suolahdessa, vastassa ToiRi Tigers
26.11.2016 klo. 18:00

Suolahden Urho - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 16
Zone-liigan turnaus Suolahdessa, vastassa Suolahden Urho
06.12.2016 klo. 09:00

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

3 - 2
Zone-liigan kotiturnaus Vaajakosken liikuntahallilla, vastassa O2-JKL -04 valkoinen
06.12.2016 klo. 16:00

E1-Pojat (05/06) musta - KaPa-65

7 - 4
Zone-liigan kotiturnaus Vaajakoskella, vastassa KaPa-51
22.01.2017 klo. 11:00

Toivakan Rivakka - E1-Pojat (05/06) musta

6 - 1
22.01.2017 klo. 14:00

O2JKL - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 8
Vastassa -04 musta
19.02.2017 klo. 12:00

E1-Pojat (05/06) musta - Muuramen Yritys

9 - 1
19.02.2017 klo. 15:00

Happee - E1-Pojat (05/06) musta

5 - 10
12.03.2017 klo. 09:00

E1-Pojat (05/06) musta - Muuramen Yritys

14 - 5
12.03.2017 klo. 12:00

E1-Pojat (05/06) musta - Happee

7 - 4
12.03.2017 klo. 14:00

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

11 - 11
Vastassa -04 musta
02.04.2017 klo. 12:00

E1-Pojat (05/06) musta - Muuramen Yritys

6 - 9
02.04.2017 klo. 15:00

Toivakan Rivakka - E1-Pojat (05/06) musta

10 - 6

Harjoitusottelu

18.08.2016 klo. 18:00
03.09.2016 klo. 11:00

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

9 - 3
03.09.2016 klo. 12:00

Leppäveden Leppä - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 8
04.09.2016 klo. 18:15

E1-Pojat (05/06) musta - Tikkakosken Pallo

6 - 4
16.09.2016 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

14 - 3
Harjoituspeli Palokan koululla, vastassa O2-JKL E-pojat valkoinen
25.09.2016 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

7 - 4
Harjoituspeli Palokan koululla, vastassa O2-JKL -04 valkoinen
07.10.2016 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - Happee

5 - 7
Harkkapeli Palokan koululla, vastassa Happee -05
14.10.2016 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

2 - 15
Harkkapeli Palokan koululla, vastassa O2-JKL -04 musta
26.10.2016 klo. 18:30

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

3 - 5
28.10.2016 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

10 - 3
Harkkapelissä vastassa O2-JKL -05 valkoinen
29.10.2016 klo. 12:00

E1-Pojat (05/06) musta - Tikkakosken Pallo

12 - 5
Harkkapeli Palokan koululla, vastassa TiPa 04/05
06.11.2016 klo. 15:30

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

6 - 7
Vastassa O2-JKL D2-pojat valkoinen
16.11.2016 klo. 18:30

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

5 - 5
04.12.2016 klo. 15:45

E1-Pojat (05/06) musta - Happee

9 - 5
29.12.2016 klo. 18:00

Toivakan Rivakka - E1-Pojat (05/06) musta

12 - 9
07.01.2017 klo. 10:15

E1-Pojat (05/06) musta - Nokian Krp

7 - 4
07.01.2017 klo. 14:00

E1-Pojat (05/06) musta - Nibacos

4 - 4
07.01.2017 klo. 17:00

E1-Pojat (05/06) musta - SPV

7 - 2
14.01.2017 klo. 11:00

E1-Pojat (05/06) musta - Tikkakosken Pallo

8 - 8
01.02.2017 klo. 18:30

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

2 - 10
11.02.2017 klo. 11:45

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

10 - 3
Vastassa O2-Jyväskylän C-tytöt
15.02.2017 klo. 18:00

O2JKL - E1-Pojat (05/06) musta

1 - 17
vs O2-JKL -04 valkoinen
24.03.2017 klo. 16:30

E1-Pojat (05/06) musta - Muuramen Yritys

7 - 6
08.04.2017 klo. 09:20

O2JKL - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 9
Talent Cupin alkusarja, vastassa O2-JKL 05/06 valkoinen
08.04.2017 klo. 11:00

Muuramen Yritys - E1-Pojat (05/06) musta

1 - 12
Talent Cupin alkusarja
08.04.2017 klo. 13:20

E1-Pojat (05/06) musta - Suolahden Urho

12 - 1
Talent Cupin alkusarja
09.04.2017 klo. 11:10

E1-Pojat (05/06) musta - Muuramen Yritys

16 - 0
Talent Cupin välierä, vastassa MuurY -06
09.04.2017 klo. 13:10

Suolahden Urho - E1-Pojat (05/06) musta

0 - 12
Talent Cupin finaali
07.05.2017 klo. 17:45

E1-Pojat (05/06) musta - Tikkakosken Pallo

8 - 3
13.05.2017 klo. 13:00

Toivakan Rivakka - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 3
13.05.2017 klo. 13:45

Tikkakosken Pallo - E1-Pojat (05/06) musta

2 - 8
13.05.2017 klo. 16:00

E1-Pojat (05/06) musta - O2JKL

5 - 6
vs -04 musta
13.05.2017 klo. 17:30

O2JKL - E1-Pojat (05/06) musta

6 - 0
vs -04 valkoinen
20.05.2017 klo. 10:05

SB Vantaa - E1-Pojat (05/06) musta

6 - 4
HJC-turnauksen alkusarjan ottelu
20.05.2017 klo. 12:05

E1-Pojat (05/06) musta - SB Espoo

5 - 2
HJC-turnauksen alkusarjan ottelu
20.05.2017 klo. 14:45

EräViikingit - E1-Pojat (05/06) musta

7 - 0
HJC-turnauksen alkusarjan ottelu
20.05.2017 klo. 16:40

E1-Pojat (05/06) musta - OLS

1 - 9
HJC-turnauksen alkusarjan ottelu
21.05.2017 klo. 13:20

EräViikingit - E1-Pojat (05/06) musta

4 - 2
HJC-turnauksen puolivälierä, vastassa Erä Blue

2015-2016

Sarjapeli

19.12.2015 klo. 11:15

Laukaan Kings - E-Pojat (-05/06) musta

1 - 15
Sydän-Laukaan koulu
19.12.2015 klo. 12:45

E-Pojat (-05/06) musta - Laukaan Kings

11 - 7
Sydän-Laukaan koulu
16.01.2016 klo. 15:45

Tikkakosken Pallo - E-Pojat (-05/06) musta

5 - 5
Vaajakosken liikuntahalli
16.01.2016 klo. 17:15

E-Pojat (-05/06) musta - Happee

12 - 1
Vaajakosken liikuntahalli
30.01.2016 klo. 09:00

Happee - E-Pojat (-05/06) musta

2 - 9
Vaajakosken koulu ( vs Happee -05 punainen )
30.01.2016 klo. 10:30

E-Pojat (-05/06) musta - Kisa Lievestuore

11 - 2
Vaajakosken koulu
20.02.2016 klo. 13:30

Kisa Lievestuore - E-Pojat (-05/06) musta

2 - 6
Tikkakosken Liikuntahalli
20.02.2016 klo. 16:30

E-Pojat (-05/06) musta - Happee

5 - 2
Tikkakosken Liikuntahalli ( vs Happee -06 punainen )
13.03.2016 klo. 09:00

E-Pojat (-05/06) musta - Happee

4 - 3
Vaajakosken liikuntahalli ( vs Happee -05 punainen )
13.03.2016 klo. 11:15

E-Pojat (-05/06) musta - Toivakan Rivakka

9 - 5
Vaajakosken liikuntahalli( vs ToiRi Lions )
09.04.2016 klo. 14:15

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-05/06) musta

5 - 8
Laurinkylän koulu ( vs ToiRi Lions )
09.04.2016 klo. 15:45

Leppäveden Leppä - E-Pojat (-05/06) musta

2 - 9
Laurinkylän koulu
23.04.2016 klo. 12:30

Leppäveden Leppä - E-Pojat (05/06) musta

2 - 10
K-S piirisarjan lopputurnauksen alkulohko
23.04.2016 klo. 13:30

Laukaan Kings - E-Pojat (05/06) musta

1 - 7
K-S piirisarjan lopputurnauksen alkulohko
23.04.2016 klo. 16:30

E-Pojat (05/06) musta - Happee

2 - 2
K-S piirisarjan lopputurnauksen alkulohko
24.04.2016 klo. 10:30

E-Pojat (05/06) musta - Kisa Lievestuore

6 - 1
K-S piirisarjan lopputurnauksen puolivälierä
24.04.2016 klo. 13:30

Happee - E-Pojat (05/06) musta

0 - 8
K-S piirisarjan lopputurnauksen välierä
24.04.2016 klo. 17:15

Laukaan Kings - E-Pojat (05/06) musta

3 - 4
K-S piirisarjan loppuottelu, vastassa Äijälän Leijonat ( ei Kings )

2014-2015

Sarjapeli

18.10.2014 klo. 10:00

Tikkakosken Pallo - F-Pojat (-05)

4 - 6
Piirisarja, Tikkakosken liikuntahalli
18.10.2014 klo. 14:00

Laukaan Kings - F-Pojat (-05)

4 - 8
Piirisarja, Tikkakosken liikuntahalli
02.11.2014 klo. 10:00

Tikkakosken Pallo - F-Pojat (-05)

6 - 14
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
02.11.2014 klo. 12:00

Happee - F-Pojat (-05)

7 - 5
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
29.11.2014 klo. 13:00

Laukaan Kings - F-Pojat (-05)

5 - 17
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
29.11.2014 klo. 15:15

F-Pojat (-05) - Kisa Lievestuore

10 - 1
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
07.12.2014 klo. 09:45

F-Pojat (-05) - Happee

6 - 7
Piirisarja, Lievestuoreen koulu
07.12.2014 klo. 11:15

F-Pojat (-05) - Kisa Lievestuore

5 - 7
Piirisarja, Lievestuoreen koulu
25.01.2015 klo. 09:45

Leppäveden Leppä - F-Pojat (-05)

6 - 8
Piirisarja, Keljonkankaan koulu
25.01.2015 klo. 12:45

F-Pojat (-05) - Laukaan Kings

10 - 7
Piirisarja, Keljonkankaan koulu
31.01.2015 klo. 15:00

Leppäveden Leppä - F-Pojat (-05)

4 - 7
Piirisarja, Tikkakosken liikuntahalli
31.01.2015 klo. 17:15

O2JKL - F-Pojat (-05)

1 - 11
Piirisarja, Tikkakosken liikuntahalli ( vs O2 tytöt )
07.03.2015 klo. 14:15

O2JKL - F-Pojat (-05)

5 - 9
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu ( vs O2 / Jokela )
07.03.2015 klo. 15:45

F-Pojat (-05) - O2JKL

16 - 7
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu ( vs O2 Tytöt )
28.03.2015 klo. 09:45

F-Pojat (-05) - Kisa Lievestuore

5 - 7
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
28.03.2015 klo. 12:00

Laukaan Kings - F-Pojat (-05)

5 - 8
Piirisarja, Sydän Laukaan koulu
11.04.2015 klo. 09:45

F-Pojat (-05) - Leppäveden Leppä

9 - 5
Piirisarja, Lievestuoreen koulu
11.04.2015 klo. 12:45

O2JKL - F-Pojat (-05)

3 - 4
Piirisarja, Lievestuoreen koulu
25.04.2015 klo. 12:30

FBC Dux - F-Pojat (-05)

9 - 2
Piirisarjan lopputurnaus, Sydän Laukaan koulu
25.04.2015 klo. 14:30

Toivakan Rivakka - F-Pojat (-05)

7 - 2
Piirisarjan lopputurnaus, Sydän Laukaan koulu
25.04.2015 klo. 18:30

F-Pojat (-05) - Tikkakosken Pallo

2 - 6
Piirisarjan lopputurnaus, Sydän Laukaan koulu
26.04.2015 klo. 09:30

F-Pojat (-05) - Happee

11 - 8
Piirisarjan lopputurnaus, Peurunka
26.04.2015 klo. 10:30

Laukaan Kings - F-Pojat (-05)

3 - 8
Piirisarjan lopputurnaus, Peurunka
26.04.2015 klo. 12:30

Laukaan Kings - F-Pojat (-05)

0 - 12
Piirisarjan lopputurnaus, jatkopelit
26.04.2015 klo. 13:30

FBC Dux - F-Pojat (-05)

1 - 2
Piirisarjan lopputurnaus, puolivälierä
26.04.2015 klo. 15:00

Tikkakosken Pallo - F-Pojat (-05)

7 - 1
Piirisarjan lopputurnaus, välierä
26.04.2015 klo. 17:10

F-Pojat (-05) - Happee

5 - 4
Piirisarjan lopputurnaus, pronssiottelu

Harjoitusottelu

28.09.2014 klo. 16:00

F-Pojat (-05) - O2JKL

9 - 6
Kuokkalan graniitti (vs O2 D/E-tytöt)
05.10.2014 klo. 16:00

F-Pojat (-05) - Happee

15 - 14
Kuokkalan graniitti
13.12.2014 klo. 09:00

F-Pojat (-05) - O2JKL

7 - 6
Kuokkalan graniitti (vs Jokela)
13.12.2014 klo. 10:30

O2JKL - F-Pojat (-05)

1 - 8
Kuokkalan Graniitti ( vs Jokela )
18.01.2015 klo. 16:15

F-Pojat (-05) - O2JKL

9 - 8
( vs omat vanhemmat )
08.02.2015 klo. 14:05

F-Pojat (-05) - O2JKL

Keljonkankaan koulu ( vs Jokelan joukkue )