Ottelut

2018-2019

Sarjapeli

14.10.2018 klo. 13:00

D-Tytöt (06/07) - SC Weikot

12 - 3
Iittala-halli
14.10.2018 klo. 15:00

D-Tytöt (06/07) - KooVee

1 - 6
Iittala-halli
04.11.2018 klo. 11:00

YPA - D-Tytöt (06/07)

0 - 5
Ylöjärven liikuntakeskus
04.11.2018 klo. 13:00

Steelers - D-Tytöt (06/07)

2 - 3
Ylöjärven liikuntakeskus
17.11.2018 klo. 12:00

SC Weikot - D-Tytöt (06/07)

2 - 7
AutoCenter Areena
17.11.2018 klo. 14:00

KooVee - D-Tytöt (06/07)

6 - 0
AutoCenter Areena
24.11.2018 klo. 11:00

D-Tytöt (06/07) - YPA

4 - 1
Killerin liikuntakeskus
24.11.2018 klo. 14:00

D-Tytöt (06/07) - Steelers

5 - 1
Killerin liikuntakeskus
15.12.2018 klo. 14:00

D-Tytöt (06/07) - Rauman Salba

3 - 3
Uusikaupunki
15.12.2018 klo. 16:00

D-Tytöt (06/07) - SBS Wirmo

6 - 3
Uusikaupunki
19.01.2019 klo. 13:00

SBS Wirmo - D-Tytöt (06/07)

4 - 3
AutoCenter Areena
19.01.2019 klo. 16:00

D-Tytöt (06/07) - FBC Turku

3 - 4
AutoCenter Areena
26.01.2019 klo. 14:00

SC Urbans - D-Tytöt (06/07)

6 - 2
Juteinikeskus
26.01.2019 klo. 17:00

D-Tytöt (06/07) - KooVee

2 - 1
Juteinikeskus
03.02.2019 klo. 11:00

D-Tytöt (06/07) - KaPa-65

5 - 3
Killerin Liikuntakeskus Buugi
03.02.2019 klo. 17:00

FBC Turku - D-Tytöt (06/07)

7 - 2
Killerin Liikuntakeskus Buugi
17.02.2019 klo. 11:00

KooVee - D-Tytöt (06/07)

3 - 3
Tenniskeskus Tampere
17.02.2019 klo. 14:00

D-Tytöt (06/07) - Classic

3 - 8
Tenniskeskus Tampere
16.03.2019 klo. 14:00

Rauman Salba - D-Tytöt (06/07)

3 - 0
Sport Garden Turku
16.03.2019 klo. 16:00

KaPa-65 - D-Tytöt (06/07)

2 - 0
Sport Garden Turku
30.03.2019 klo. 11:00

D-Tytöt (06/07) - SC Urbans

3 - 6
AutoCenter Areena
30.03.2019 klo. 13:00

Classic - D-Tytöt (06/07)

11 - 1
AutoCenter Areena

Keski-Suomen liiga

22.09.2018 klo. 10:00

D-Tytöt (06/07) - Muuramen Yritys

1 - 4
Vaajakosken Liikuntahalli
22.09.2018 klo. 14:00

KaPa-51 - D-Tytöt (06/07)

8 - 3
Vaajakosken Liikuntahalli
27.10.2018 klo. 11:00

O2JKL - D-Tytöt (06/07)

14 - 12
Muuramen Kulttuurikeskus
27.10.2018 klo. 14:00

D-Tytöt (06/07) - Muuramen Yritys

4 - 3
Muuramen Kulttuurikeskus
18.11.2018 klo. 10:30

Laukaan Kings - D-Tytöt (06/07)

8 - 8
Sydän-Laukaan Koulu
18.11.2018 klo. 12:30

KaPa-51 - D-Tytöt (06/07)

13 - 1
Sydän-Laukaan Koulu
02.12.2018 klo. 12:30

D-Tytöt (06/07) - O2JKL

7 - 3
Kangasniemi Kankaisten koulu
02.12.2018 klo. 14:30

Laukaan Kings - D-Tytöt (06/07)

10 - 6
Kangasniemi Kankaisten koulu
12.01.2019 klo. 11:30

Laukaan Kings - D-Tytöt (06/07)

7 - 0
Muuramen Kulttuurikeskus
12.01.2019 klo. 14:30

D-Tytöt (06/07) - Muuramen Yritys

2 - 5
Muuramen Kulttuurikeskus
16.02.2019 klo. 10:00

O2JKL - D-Tytöt (06/07)

0 - 12
Vaajakosken Liikuntahalli
16.02.2019 klo. 12:00

D-Tytöt (06/07) - Muuramen Yritys

5 - 9
Vaajakosken Liikuntahalli
10.03.2019 klo. 12:30

D-Tytöt (06/07) - Muuramen Yritys

6 - 7
Laukaa
10.03.2019 klo. 15:30

KaPa-51 - D-Tytöt (06/07)

3 - 3
Laukaa
13.04.2019 klo. 11:00

D-Tytöt (06/07) - Laukaan Kings

11 - 4
Kangasniemi
13.04.2019 klo. 13:00

Muuramen Yritys - D-Tytöt (06/07)

3 - 4
Kangasniemi

2017-2018

Sarjapeli

07.10.2017 klo. 14:00

D-Tytöt (05/06) - Kalvolan Keihäs

0 - 7
@Lammin liikuntakeskus
07.10.2017 klo. 16:00

Pirkkalan Pirkat - D-Tytöt (05/06)

12 - 1
@Lammin liikuntakeskus
28.10.2017 klo. 13:00

D-Tytöt (05/06) - LaSB

5 - 5
@Parkanon urheilutalo
28.10.2017 klo. 15:00

KooVee - D-Tytöt (05/06)

6 - 4
@Parkanon urheilutalo
05.11.2017 klo. 10:00

D-Tytöt (05/06) - SBT PaPo

4 - 1
O2JKL vs SBT PaPo Punainen @Palokan koulukeskus
05.11.2017 klo. 17:00

Classic - D-Tytöt (05/06)

8 - 2
Classic red vs O2JKL D-Tytöt @Palokan koulukeskus
19.11.2017 klo. 11:00

D-Tytöt (05/06) - Steelers

7 - 9
@Ylöjärven liikuntakeskus
19.11.2017 klo. 13:00

D-Tytöt (05/06) - Pirkkalan Pirkat

0 - 9
@Ylöjärven liikuntakeskus
09.12.2017 klo. 15:00

Kalvolan Keihäs - D-Tytöt (05/06)

3 - 4
@Spiral-halli, Tampere
09.12.2017 klo. 17:00

D-Tytöt (05/06) - KooVee

5 - 2
@Spiral-halli, Tampere
21.01.2018 klo. 10:00

SBT PaPo - D-Tytöt (05/06)

3 - 9
21.01.2018 klo. 17:00

LaSB - D-Tytöt (05/06)

2 - 9
04.02.2018 klo. 13:00

Steelers - D-Tytöt (05/06)

10 - 1
04.02.2018 klo. 16:00

D-Tytöt (05/06) - Classic

3 - 5
17.02.2018 klo. 10:00

D-Tytöt (05/06) - KooVee

5 - 3
17.02.2018 klo. 12:00

Kalvolan Keihäs - D-Tytöt (05/06)

4 - 5
10.03.2018 klo. 11:00

SBT PaPo - D-Tytöt (05/06)

3 - 9
10.03.2018 klo. 14:00

LaSB - D-Tytöt (05/06)

3 - 4
24.03.2018 klo. 15:00

D-Tytöt (05/06) - Classic

0 - 4
24.03.2018 klo. 17:00

Steelers - D-Tytöt (05/06)

11 - 5
24.03.2018 klo. 19:00

D-Tytöt (05/06) - Pirkkalan Pirkat

6 - 4
29.04.2018 klo. 15:00

D-Tytöt (05/06) - Happee

1 - 0
D-tytöt - Happee 07/08 (Talent cup)

Harjoitusottelu

28.04.2018 klo. 09:00

D-Tytöt (05/06) - O2JKL

3 - 9
D-Tytöt - 07 Valkoinen (Talent cup)
28.04.2018 klo. 11:40

Lempäälä Kisa - D-Tytöt (05/06)

3 - 3
Lempäälän sport Tytöt - D-tytöt (Talent Cup)
28.04.2018 klo. 13:00

D-Tytöt (05/06) - Duo Jämsä

0 - 6
Talent cup
29.04.2018 klo. 09:40

Duo Jämsä - D-Tytöt (05/06)

5 - 0
Talent cup
26.05.2018 klo. 12:50

FBI - D-Tytöt (05/06)

2 - 0
FBI Tullinge Svart - D-tytöt (Helsinki Junior Challenge)
26.05.2018 klo. 15:30

SB Vantaa - D-Tytöt (05/06)

5 - 0
Helsinki Junior Challenge
26.05.2018 klo. 17:25

O2JKL - D-Tytöt (05/06)

4 - 4
Esport Oilers - D-tytöt (Helsinki Junior Challenge)
27.05.2018 klo. 09:00

D-Tytöt (05/06) - TFT

6 - 7
D-tytöt - Täby Fc
27.05.2018 klo. 12:20

TFT - D-Tytöt (05/06)

3 - 5
Vihdin salisudet - D-tytöt (Helsinki Junior Challenge)

Keski-Suomen liiga

23.09.2017 klo. 11:30

D-Tytöt (05/06) - Muuramen Yritys

1 - 7
O2 JKL D-Tytöt vs MuurY/Pantterit Zone-Liiga @Kuokkalan Graniitti
23.09.2017 klo. 13:00

Suolahden Urho - D-Tytöt (05/06)

7 - 6
Suolahden Urho 07/08 A vs O2 JKL D-tytöt @Kuokkalan Graniitti
08.10.2017 klo. 10:45

Happee - D-Tytöt (05/06)

5 - 8
Happee 07/08 vs O2 JKL D-tytöt @Äänekosken Lukio
08.10.2017 klo. 13:00

Muuramen Yritys - D-Tytöt (05/06)

4 - 9
MuurY/Tiikerit vs O2 JKL D-Tytöt @Äänekosken Lukio
12.11.2017 klo. 11:15

D-Tytöt (05/06) - Muuramen Yritys

2 - 4
O2 JKL D-Tytöt vs MuurY/Pantterit @Muurame
12.11.2017 klo. 12:45

D-Tytöt (05/06) - O2JKL

1 - 2
O2JKL D-Tytöt vs O2JKL 07/08 Keltainen @Muurame
02.12.2017 klo. 10:00

D-Tytöt (05/06) - Muuramen Yritys

O2JKL D-Tytöt vs MuurY/Tiikerit @Keljonkankaan koulu
02.12.2017 klo. 13:45

D-Tytöt (05/06) - Happee

O2JKL D-Tytöt vs Happee 07/08 @Keljonkankaan koulu
16.12.2017 klo. 12:45

D-Tytöt (05/06) - Muuramen Yritys

5 - 2
16.12.2017 klo. 16:30

D-Tytöt (05/06) - Happee

6 - 7
20.01.2018 klo. 10:30

O2JKL - D-Tytöt (05/06)

8 - 2
O2JKL Oranssi - O2 D-tytöt
20.01.2018 klo. 12:30

Laukaan Kings - D-Tytöt (05/06)

8 - 5
03.02.2018 klo. 16:30

D-Tytöt (05/06) - O2JKL

5 - 5
O2 JKL D-tytöt - O2 JKL musta
03.02.2018 klo. 17:30

D-Tytöt (05/06) - O2JKL

6 - 4
O2 JKL D-tytöt - O2 JKL valk
08.04.2018 klo. 10:30

Muuramen Yritys - D-Tytöt (05/06)

8 - 6
08.04.2018 klo. 12:30

Kisa Lievestuore - D-Tytöt (05/06)

3 - 8

2016-2017

Sarjapeli

16.10.2016 klo. 10:00

D-Tytöt (04/05) - Pirkkalan Pirkat

4 - 5
@Vaajakosken liikuntahalli
16.10.2016 klo. 15:00

SBT PaPo Punainen - D-Tytöt (04/05)

4 - 3
@Vaajakosken liikuntahalli
29.10.2016 klo. 16:00

D-Tytöt (04/05) - SBT PaPo Punainen

3 - 1
@Tenniskeskus Tampere
29.10.2016 klo. 18:00

SBT PaPo Musta - D-Tytöt (04/05)

6 - 5
@Tenniskeskus Tampere
12.11.2016 klo. 12:00

D-Tytöt (04/05) - SBT PaPo Musta

8 - 4
@Parkanon urheilutalo
12.11.2016 klo. 15:00

YPA - D-Tytöt (04/05)

0 - 20
@Parkanon urheilutalo
26.11.2016 klo. 13:00

D-Tytöt (04/05) - YPA

7 - 0
@Spiral-halli Tampere
26.11.2016 klo. 16:00

Classic - D-Tytöt (04/05)

1 - 1
@Spiral-halli Tampere
03.12.2016 klo. 14:00

D-Tytöt (04/05) - Classic

2 - 3
@Ylöjärven liikuntakeskus
03.12.2016 klo. 16:00

Pirkkalan Pirkat - D-Tytöt (04/05)

5 - 1
@Ylöjärven liikuntakeskus
10.12.2016 klo. 12:00

D-Tytöt (04/05) - Pirkkalan Pirkat

2 - 4
@Elenia Areena
10.12.2016 klo. 14:00

LaSB - D-Tytöt (04/05)

2 - 4
@Elenia Areena
14.01.2017 klo. 12:00

D-Tytöt (04/05) - LaSB

2 - 5
@Tampere Areena
14.01.2017 klo. 15:00

D-Tytöt (04/05) - Steelers

3 - 3
@Tampere Areena
12.03.2017 klo. 13:00

D-Tytöt (04/05) - Steelers

3 - 2
@Ylöjärven liikuntakeskus
12.03.2017 klo. 15:00

Classic - D-Tytöt (04/05)

1 - 4
@Ylöjärven liikuntakeskus
18.03.2017 klo. 12:00

Steelers - D-Tytöt (04/05)

6 - 3
@Koskihalli Hämeenkoski
18.03.2017 klo. 14:00

Pirkkalan Pirkat - D-Tytöt (04/05)

4 - 4
@Koskihalli Hämeenkoski
01.04.2017 klo. 11:00

D-Tytöt (04/05) - Classic

2 - 3
@Uuraisten koulukeskus
01.04.2017 klo. 16:00

Steelers - D-Tytöt (04/05)

2 - 7
@Uuraisten koulukeskus

Pudotuspeli

08.04.2017 klo. 12:00

D-Tytöt (04/05) - Steelers

@Huhtasuon yhtenäiskoulu

2015-2016

Sarjapeli

07.11.2015 klo. 11:30

KooVee - D-Tytöt (03/04)

1 - 4
@Ylöjärven liikuntakeskus
07.11.2015 klo. 13:30

SB Heinola - D-Tytöt (03/04)

4 - 0
@Ylöjärven liikuntakeskus
28.11.2015 klo. 11:00

D-Tytöt (03/04) - Steelers

0 - 12
@Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
28.11.2015 klo. 13:00

D-Tytöt (03/04) - HK Dynamo

6 - 3
@Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
13.12.2015 klo. 14:00

Pirkkalan Pirkat - D-Tytöt (03/04)

5 - 2
@Koskihalli Hämeenkoski
13.12.2015 klo. 17:00

D-Tytöt (03/04) - Classic

7 - 8
@Koskihalli Hämeenkoski
23.01.2016 klo. 10:00

D-Tytöt (03/04) - HK Dynamo

5 - 0
@Vaajakosken liikuntahalli
23.01.2016 klo. 18:00

Classic - D-Tytöt (03/04)

9 - 2
@Vaajakosken liikuntahalli
30.01.2016 klo. 13:00

KooVee - D-Tytöt (03/04)

0 - 3
@Jukolan koulu
30.01.2016 klo. 16:00

SB Heinola - D-Tytöt (03/04)

1 - 1
@Jukolan koulu
21.02.2016 klo. 10:30

Pirkkalan Pirkat - D-Tytöt (03/04)

5 - 7
@Vuoreksen liikuntahalli
21.02.2016 klo. 12:30

D-Tytöt (03/04) - Classic

3 - 3
@Vuoreksen liikuntahalli
19.03.2016 klo. 16:00

Classic - D-Tytöt (03/04)

1 - 5
@Koskihalli Hämeenkoski
19.03.2016 klo. 18:00

D-Tytöt (03/04) - HK Dynamo

6 - 0
@Koskihalli Hämeenkoski
03.04.2016 klo. 14:00

D-Tytöt (03/04) - Steelers

1 - 9
@Spiral-halli Tampere
03.04.2016 klo. 16:00

D-Tytöt (03/04) - HK Dynamo

2 - 6
@Spiral-halli Tampere

2014-2015

Sarjapeli

18.10.2014 klo. 00:00

E-Tytöt (-03) - Tikkakosken Pallo

2 - 9
Piirisarjaa, Tikkakoski