Ottelut

2017 - 2018

Harjoitusottelu

30.07.2017 klo. 18:00

Happee - D1-Pojat (04) musta

9 - 7
Happee -04

2016 - 2017

Sarjapeli

08.10.2016 klo. 10:00

D2-Pojat (04) musta - Ilves

Tulospalvelu
Aluesarjan turnaus Muuramen kulttuurikeskuksella
08.10.2016 klo. 16:00

Classic - D2-Pojat (04) musta

Tulospalvelu
Aluesarjan turnaus Muuramen kulttuurikeskuksella, Classic Black

Harjoitusottelu

26.08.2016 klo. 17:00

D2-Pojat (04) musta - O2JKL

1 - 11
Vastassa O2-Jkl -03
22.09.2016 klo. 18:00

D2-Pojat (04) musta - Muuramen Yritys

3 - 10
Vastassa MuurY -04
01.10.2016 klo. 10:00

Muuramen Yritys - D2-Pojat (04) musta

5 - 5
Harjoitusturnaus Vaajakoskella MuurY -04
01.10.2016 klo. 14:00

SPV - D2-Pojat (04) musta

8 - 3
Harjoitusturnaus Vaajakoskella SPV Punainen -04

2015 - 2016

Sarjapeli

24.10.2015 klo. 14:00

E-Pojat (-04) musta - KooVee

Aluesarja
25.10.2015 klo. 10:00

E-Pojat (-04) musta - Leppäveden Leppä

Kortteliliiga
25.10.2015 klo. 13:00

Tikkakosken Pallo - E-Pojat (-04) musta

Kortteliliiga
07.11.2015 klo. 15:05

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-04) musta

Kortteliliiga
07.11.2015 klo. 18:00

E-Pojat (-04) musta - Muuramen Yritys

Kortteliliiga
21.11.2015 klo. 10:00

E-Pojat (-04) musta - Muuramen Yritys

Kortteliliiga
21.11.2015 klo. 13:00

E-Pojat (-04) musta - Muuramen Yritys

Kortteliliiga
05.12.2015 klo. 12:00

Happee - E-Pojat (-04) musta

Kortteliliiga
05.12.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) musta - Muuramen Yritys

Kortteliliiga

Harjoitusottelu

06.09.2015 klo. 00:00

E-Pojat (-04) musta - O2JKL

6 - 4
Harjoituspeli O2-Jkl D2 joukkuetta vastaan
14.09.2015 klo. 00:00

FBC Dux - E-Pojat (-04) musta

5 - 7
Harjoitusottelu Dux D2 joukkuetta vastaan

Keski-Suomen liiga

15.08.2015 klo. 14:00

Muuramen Yritys - E-Pojat (-04) musta

6 - 3
Keski-suomen liiga
15.08.2015 klo. 15:00

E-Pojat (-04) musta - Happee

2 - 6
Keski-suomen liiga
19.09.2015 klo. 00:00

Muuramen Yritys - E-Pojat (-04) musta

6 - 0
K-S Liigan turnaus, joukkueen apuna Peetu (-08) ja Onni (-07), silti vain yksi vaihtomies.
19.09.2015 klo. 00:00

E-Pojat (-04) musta - FBC Dux

3 - 3
K-S Liigan turnaus, joukkueen apuna Peetu (-08) ja Onni (-07), silti vain yksi vaihtomies.
19.09.2015 klo. 00:00

O2JKL - E-Pojat (-04) musta

0 - 10
K-S Liigan turnaus vastassa O2-Jkl D2, joukkueen apuna Peetu (-08) ja Onni (-07), silti vain yksi vaihtomies.

2014-2015

Sarjapeli

27.09.2014 klo. 10:00

E-Pojat (-04) - FBC Dux

8 - 7
Piirisarja, Vaajakosken liikuntahalli
27.09.2014 klo. 15:00

Leppäveden Leppä - E-Pojat (-04)

4 - 10
Piirisarja, Vaajakosken liikuntahalli
08.11.2014 klo. 16:00

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

9 - 1
Piirisarja, Mankolan koulu
08.11.2014 klo. 17:30

Happee - E-Pojat (-04)

5 - 6
Piirisarja, Mankolan koulu
22.11.2014 klo. 09:45

E-Pojat (-04) - Leppäveden Leppä

7 - 3
Piirisarja, Toivakan koulukeskus
22.11.2014 klo. 12:00

FBC Dux - E-Pojat (-04)

6 - 6
Piirisarja, Toivakan koulukeskus
07.12.2014 klo. 10:30

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

0 - 5
Piirisarja, Keljonkankaan koulu
07.12.2014 klo. 12:45

Happee - E-Pojat (-04)

3 - 17
Piirisarja, Keljonkankaan koulu
06.01.2015 klo. 00:00

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-04)

7 - 2
04 - 05 Piirisarja
06.01.2015 klo. 12:00

Tikkakosken Pallo - E-Pojat (-04)

5 - 12
04 - 05 Piirisarja
06.01.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - Tikkakosken Pallo

10 - 3
04 - 05 Piirisarja
06.01.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - Leppäveden Leppä

1 - 0
04 - 05 Piirisarja
18.01.2015 klo. 10:00

E-Pojat (-04) - Tikkakosken Pallo

3 - 2
02 - 04 Piirisarja
18.01.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - FBC Dux

2 - 4
02 - 04 Piirisarja
31.01.2015 klo. 12:00

Leppäveden Leppä - E-Pojat (-04)

3 - 7
04 - 05 Piirisarja
31.01.2015 klo. 14:00

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

4 - 8
04 - 05 Piirisarja
15.02.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

3 - 8
04 - 05 Piirisarja
15.02.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - FBC Dux

6 - 10
04 - 05 Piirisarja
15.02.2015 klo. 14:00

Leppäveden Leppä - E-Pojat (-04)

2 - 6
04 - 05 Piirisarja
15.02.2015 klo. 15:00

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-04)

10 - 2
04 - 05 Piirisarja
07.03.2015 klo. 10:00

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

5 - 4
04 - 05 Piirisarja
07.03.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - FBC Dux

5 - 7
04 - 05 Piirisarja
08.03.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - Happee

3 - 1
02 - 04 Piirisarja
08.03.2015 klo. 13:00

FBC Dux - E-Pojat (-04)

0 - 2
02 - 04 Piirisarja
08.03.2015 klo. 15:00

E-Pojat (-04) - Tikkakosken Pallo

5 - 2
02 - 04 Piirisarja
21.03.2015 klo. 14:15

E-Pojat (-04) - Tikkakosken Pallo

11 - 3
04-05 Piirisarja
21.03.2015 klo. 15:00

Leppäveden Leppä - E-Pojat (-04)

2 - 9
04-05 Piirisarja
21.03.2015 klo. 15:45

Tikkakosken Pallo - E-Pojat (-04)

04-05 Piirisarja
21.03.2015 klo. 16:30

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-04)

04-05 Piirisarja
28.03.2015 klo. 10:30

E-Pojat (-04) - Tikkakosken Pallo

19 - 1
04-05 Piirisarja
28.03.2015 klo. 11:15

FBC Dux - E-Pojat (-04)

1 - 6
04-05 Piirisarja
28.03.2015 klo. 12:00

Toivakan Rivakka - E-Pojat (-04)

7 - 5
04-05 Piirisarja
28.03.2015 klo. 12:45

E-Pojat (-04) - FBC Dux

5 - 13
04-05 Piirisarja
11.04.2015 klo. 09:50

Hankasalmen Hanka - E-Pojat (-04)

6 - 2
02-04 Piirisarja
11.04.2015 klo. 11:00

O2JKL - E-Pojat (-04)

2 - 2
02-04 Piirisarja
11.04.2015 klo. 12:15

Suolahden Urho - E-Pojat (-04)

8 - 1
02-04 Piirisarja
25.04.2015 klo. 11:00

FBC Dux - E-Pojat (-04)

4 - 1
Piirisarjan lopputurnaus
25.04.2015 klo. 12:00

E-Pojat (-04) - Leppäveden Leppä

3 - 8
Piirisarjan lopputurnaus
25.04.2015 klo. 13:00

Muuramen Yritys - E-Pojat (-04)

4 - 6
Piirisarjan lopputurnaus
25.04.2015 klo. 16:00

E-Pojat (-04) - Toivakan Rivakka

3 - 3
Piirisarjan lopputurnaus
25.04.2015 klo. 17:00

E-Pojat (-04) - Happee

11 - 4
Piirisarjan lopputurnaus
26.04.2015 klo. 10:45

E-Pojat (-04) - Muuramen Yritys

8 - 2
Piirisarjan lopputurnaus
26.04.2015 klo. 12:15

FBC Dux - E-Pojat (-04)

6 - 3
Piirisarjan lopputurnaus
26.04.2015 klo. 15:30

E-Pojat (-04) - Leppäveden Leppä

8 - 5
Piirisarjan lopputurnaus pronssiottelu

Harjoitusottelu

20.10.2014 klo. 18:00

Happee - E-Pojat (-04)

3 - 3
31.10.2014 klo. 18:00

E-Pojat (-04) - Muuramen Yritys

4 - 5
31.10.2014 klo. 18:00

Halssilan Amoaarit - E-Pojat (-04)

3 - 11
10.04.2015 klo. 17:30

O2JKL - E-Pojat (-04)

7 - 7
Harjoitusottelu -03 joukkuetta vastaan