Ottelut

2019-2020

2017-2018

Sarjapeli

19.08.2017 klo. 12:00

B-Pojat (00/01) - Classic

0 - 12
@SM-Karsinta Ylöjärvenliikuntahalli (O2-kilpa)
19.08.2017 klo. 15:00

Dogs Espoo - B-Pojat (00/01)

13 - 1
@SM-karsinta Ylöjärven liikuntahalli (O2 kilpa)
19.08.2017 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - Loviisan Tor

4 - 3
@SM-karsinta Agricolahalli (O2 edustus)
19.08.2017 klo. 18:00

Tikkurilan Tiikerit - B-Pojat (00/01)

11 - 1
@SM-karsinta Agricolahalli (O2-edustus)
20.08.2017 klo. 11:00

Ilves - B-Pojat (00/01)

9 - 4
@SM-karsinta Ylöjärven liikuntahalli (kilpa)
26.08.2017 klo. 13:00

Steelers - B-Pojat (00/01)

9 - 0
@SM-karsinta Palokankoulukeskus (O2 edustus)
26.08.2017 klo. 17:30

Grankulla IFK - B-Pojat (00/01)

5 - 4
@SM-karsinta Palokankoulukeskus (O2 edustus)
27.08.2017 klo. 14:30

B-Pojat (00/01) - Jokerit

7 - 11
SM-karsinta Palokankoulukeskus (O2-edustus)
01.10.2017 klo. 12:00

B-Pojat (00/01) - FBT Karhut

6 - 3
@Eliitti-karsinta Sport Garden Turku (O2 edustus)
01.10.2017 klo. 13:00

SB Hirvensalo - B-Pojat (00/01)

8 - 3
@Eliitti karsinta Hani-Halli Mynämäki (O2-Kilpa)
01.10.2017 klo. 15:00

Steelers - B-Pojat (00/01)

14 - 2
@Eliitti-karsinta Nani-halli Mynämäki (O2 kilpa)
01.10.2017 klo. 15:00

Ilves - B-Pojat (00/01)

3 - 4
@ Eliitti-karsinta Sport Garden Turku (O2 edustus)
29.10.2017 klo. 10:00

Lempäälä Kisa - B-Pojat (00/01)

13 - 1
@Ideapark sport Eliittikarsinta (O2 kilpa)
29.10.2017 klo. 13:00

SBS Wirmo - B-Pojat (00/01)

12 - 4
@Ideapark sport Eliittikarsinta (O2 kilpa)
29.10.2017 klo. 13:00

FBC Turku - B-Pojat (00/01)

6 - 7
@Ylöjrvenliikuntakeskus Eliittikarsinta (O2 edustus)
29.10.2017 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - KyPo

6 - 1
@Ideapark sport Eliittikarsinta (O2 kilpa)
29.10.2017 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - Roismalan Ponnistus

10 - 1
@Ylöjervenliikuntakeskus Eliittikarsinta (O2 edustus)
08.11.2017 klo. 18:45

O2JKL - B-Pojat (00/01)

6 - 4
@Palokankoulukeskus O2 Ajun - O2 B edustus
25.11.2017 klo. 11:00

Ilves - B-Pojat (00/01)

6 - 4
@Muuramen kulttuurikeskus
25.11.2017 klo. 13:00

B-Pojat (00/01) - KyPo

6 - 5
@Muuramen kulttuurikeskus
25.11.2017 klo. 15:00

SBS Masku - B-Pojat (00/01)

7 - 4
@Ideapark sports Lempäälä
25.11.2017 klo. 18:00

Rauman Salba - B-Pojat (00/01)

5 - 5
@Ideapark sport Lempäälä
13.12.2017 klo. 17:30

Happee - B-Pojat (00/01)

@Vaajakoskenliikunta halli Happee C - O2 kilpa
13.12.2017 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - Happee

2 - 6
@ Palokan koulukeskus O2 edustus -Happee B
17.12.2017 klo. 11:30

YPA - B-Pojat (00/01)

5 - 3
@Harjunniityn koulu Nokia
17.12.2017 klo. 13:30

B-Pojat (00/01) - Muuramen Yritys

6 - 0
@Harjunniityn koulu Nokia
17.12.2017 klo. 14:00

B-Pojat (00/01) - Rauman Salba

2 - 9
@Hani-Halli Mynämäki
17.12.2017 klo. 17:00

SBS Wirmo - B-Pojat (00/01)

7 - 5
@Hani-Halli Mynämäki
14.01.2018 klo. 10:00

B-Pojat (00/01) - Nokian Krp

@Jyväskylän monitoimitalo (B-kilpa)
14.01.2018 klo. 11:00

Steelers - B-Pojat (00/01)

14 - 2
@Idea park sport (B-edustus)
14.01.2018 klo. 14:00

Lempäälä Kisa - B-Pojat (00/01)

@Idea park sport (B-edustus)
14.01.2018 klo. 15:00

SBT PaPo - B-Pojat (00/01)

@Jyväskylän monitoimitalo ( B-kilpa)
23.01.2018 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - Happee

@Vaajakosken liikuntahalli O2 kilpa- Happee 03
24.01.2018 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - SC Luppo

4 - 8
@Palokan koulukeskus
10.02.2018 klo. 12:30

B-Pojat (00/01) - SBS Wirmo

2 - 1
@Sportgarden
10.02.2018 klo. 15:00

KyPo - B-Pojat (00/01)

9 - 9
@Ylöjärven liikuntahalli (kilpa)
10.02.2018 klo. 15:30

FBC Turku - B-Pojat (00/01)

3 - 1
@Sportgarden
10.02.2018 klo. 17:00

YPA - B-Pojat (00/01)

7 - 1
@Ylöjärven liikuntahalli (kilpa)
14.02.2018 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - Happee

@Palokankoulukeskus O2 B Edustus- Happee B
24.02.2018 klo. 11:00

Nokian Krp - B-Pojat (00/01)

9 - 5
@ spiralhalli (O2-kilpa)
24.02.2018 klo. 11:00

B-Pojat (00/01) - Ilves

9 - 2
@Vaajakosken liikuntahalli (O2-edustus)
24.02.2018 klo. 14:00

B-Pojat (00/01) - Lempäälä Kisa

6 - 5
@Vaajakosken liikuntahalli (O2-edustus)
24.02.2018 klo. 14:00

Muuramen Yritys - B-Pojat (00/01)

4-9 - 
@spiralhalli (O2-kilpa)
04.03.2018 klo. 11:00

B-Pojat (00/01) - SBS Masku

4 - 4
@Spiralhalli
04.03.2018 klo. 13:00

Pirkkalan Pirkat - B-Pojat (00/01)

2 - 4
@Koskensyke (O2-kilpa)
04.03.2018 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - FBC Turku

5 - 7
@Spiralhalli (O2-edustus)
04.03.2018 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - SBT PaPo

4 - 3
@Koskensyke (O2-kilpa)

Harjoitusottelu

07.05.2017 klo. 19:00

SC Luppo - B-Pojat (99/00)

6 - 5
@Vaajakoski
05.06.2017 klo. 18:00

Happee - B-Pojat (99/00)

7 - 1
@Palokan koulu
15.06.2017 klo. 17:00

B-Pojat (99/00) - Happee

2 - 7
@Killeri
17.06.2017 klo. 12:30

SB Vaasa - B-Pojat (99/00)

3 - 5
@Vaasa
17.06.2017 klo. 14:00

B-Pojat (99/00) - SB Vaasa

9 - 6
@Vaasa
17.06.2017 klo. 15:00

SPV - B-Pojat (99/00)

6 - 0
@Vaasa
17.06.2017 klo. 17:00

SPV - B-Pojat (99/00)

14 - 3
@Vaasa
17.06.2017 klo. 20:00

FBT Karhut - B-Pojat (99/00)

10 - 4
@Vaasa
22.07.2017 klo. 10:00

B-Pojat (00/01) - Happee

4 - 4
@Palokan koulukeskus
22.07.2017 klo. 14:00

B-Pojat (00/01) - Nokian Krp

2 - 11
@Palokan koulukeskus
24.07.2017 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - O2JKL

4 - 7
Miehet 2 @Vaajakoski
29.07.2017 klo. 10:00

B-Pojat (00/01) - SB Welhot

3 - 2
@Palokan koulukeskus
29.07.2017 klo. 14:00

OLS - B-Pojat (00/01)

6 - 6
@Palokan koulukeskus
29.07.2017 klo. 15:00

B-Pojat (00/01) - Limingan Niittomiehet

6 - 6
@Palokan koulukeskus
29.07.2017 klo. 17:00

OLS - B-Pojat (00/01)

0 - 5
@Palokan koulukeskus
29.07.2017 klo. 18:00

Limingan Niittomiehet - B-Pojat (00/01)

8 - 0
@Palokan koulukeskus
29.07.2017 klo. 19:00

B-Pojat (00/01) - Nibacos

4 - 7
@Palokan koulukeskus
02.08.2017 klo. 17:00

Happee - B-Pojat (00/01)

3 - 1
@Killeri
06.08.2017 klo. 19:45

SC Luppo - B-Pojat (00/01)

11 - 5
Vaajakosken urheiluhalli
09.08.2017 klo. 19:00

O2JKL - B-Pojat (00/01)

9 - 3
vs A-pojat @Monitoimitalo
12.08.2017 klo. 09:15

Happee - B-Pojat (00/01)

7 - 1
@Jyväskylän monitoimitalo
12.08.2017 klo. 11:30

B-Pojat (00/01) - Josba

1 - 9
@Jyväskylän monitoimitalo
12.08.2017 klo. 13:30

B-Pojat (00/01) - SB Welhot

3 - 4
@Jyväskylän monitoimitalo
24.09.2017 klo. 18:00

SC Luppo - B-Pojat (00/01)

7 - 4
@Vaajakosken liikuntahalli
04.10.2017 klo. 18:30

O2JKL - B-Pojat (00/01)

8 - 5
@Palokankoulukeskus O2 A-jun vs O2- B-jun edustus
12.10.2017 klo. 19:00

Muuramen Yritys - B-Pojat (00/01)

4 - 6
@ Muuramenkulttuurikeskus
15.10.2017 klo. 19:30

SB Fiilis - B-Pojat (00/01)

4 - 7
@Palokankoulukeskus
25.10.2017 klo. 18:00

Happee - B-Pojat (00/01)

3 - 4
@Killeri Happee B - O2 edustus
25.10.2017 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - O2JKL

1 - 6
@Palokan koulukeskus O2-kilpa - Miehet 2
15.11.2017 klo. 17:30

O2JKL - B-Pojat (00/01)

2 - 6
@Palokankoulukeskus O2 C1-kilpa vs O2 B-kilpa
15.11.2017 klo. 19:30

B-Pojat (00/01) - O2JKL

4 - 4
@Palokan koulukeskus O2 B-edustus vs O2 C1 SM
19.11.2017 klo. 18:00

SC Luppo - B-Pojat (00/01)

5 - 6
@Vaajakosken liikuntahalli
22.11.2017 klo. 17:30

Happee - B-Pojat (00/01)

4 - 3
@Vaajakosken liikuntahalli Happee C2 - O2 B kilpa

2016-2017

Sarjapeli

20.08.2016 klo. 11:00

OLS - B-Pojat (99/00)

13 - 1
SM-karsinta @Vaasa
20.08.2016 klo. 14:00

B-Pojat (99/00) - Ilves

4 - 10
SM-karsinta @Vaasa
21.08.2016 klo. 11:00

B-Pojat (99/00) - FBC Raseborg

6 - 9
SM-karsinta @Vaasa
01.10.2016 klo. 11:00

TFT - B-Pojat (99/00)

6 - 4
Eliittikarsinta, @Rahola Tampere
01.10.2016 klo. 15:00

B-Pojat (99/00) - Taivassalon Tahti

2 - 1
Eliittikarsinta, @Rahola Tampere
09.10.2016 klo. 13:00

Pirkkalan Pirkat - B-Pojat (99/00)

3 - 5
Eliittikarsinta @Rauman kauppaoppilaitos
09.10.2016 klo. 16:00

B-Pojat (99/00) - Rauman Salba

1 - 13
Eliittikarsinta @Rauman kauppaoppilaitos
22.10.2016 klo. 13:00

Pekolan Isku - B-Pojat (99/00)

4 - 9
Eliittikarsinta @Riihimäen urheilutalo
22.10.2016 klo. 16:00

B-Pojat (99/00) - RSS Panthers

7 - 4
Eliittikarsinta @Janakkalan liikuntahalli
12.11.2016 klo. 13:00

B-Pojat (99/00) - Happee

10 - 1
@Rahola TRE
12.11.2016 klo. 16:00

B-Pojat (99/00) - Suolahden Urho

9 - 2
@Rahola TRE
04.12.2016 klo. 13:00

Pirkkalan Pirkat - B-Pojat (99/00)

4 - 2
@Äänekosken liikutatalo
04.12.2016 klo. 16:00

KooVee - B-Pojat (99/00)

4 - 16
@Äänekosken liikuntatalo
17.12.2016 klo. 16:00

Suolahden Urho - B-Pojat (99/00)

0 - 8
@Tenniskeskus Tre
17.12.2016 klo. 18:00

Happee - B-Pojat (99/00)

6 - 2
@Tenniskeskus Tre
15.01.2017 klo. 11:00

B-Pojat (99/00) - KooVee

6 - 2
@Killerin liikuntakeskus
15.01.2017 klo. 14:00

B-Pojat (99/00) - Pirkkalan Pirkat

1 - 3
@Killerin liikuntakeskus
05.02.2017 klo. 13:00

Happee - B-Pojat (99/00)

5 - 4
@Äänekosken liikuntatalo
05.02.2017 klo. 15:00

Suolahden Urho - B-Pojat (99/00)

4 - 5
@Äänekosken liikuntatalo
04.03.2017 klo. 11:00

B-Pojat (99/00) - KooVee

10 - 3
@Spiral-halli Tre
04.03.2017 klo. 13:00

B-Pojat (99/00) - Pirkkalan Pirkat

6 - 3
@Spiral-halli Tre

2014-2015

Sarjapeli

23.08.2014 klo. 13:15

FBC Turku - C-Pojat (-00)

10 - 2
SM-Karsinta, Lahden suurhalli
23.08.2014 klo. 15:30

PHSB - C-Pojat (-00)

12 - 0
SM-Karsinta, Lahden suurhalli
24.08.2014 klo. 12:00

C-Pojat (-00) - Fosu

1 - 13
SM-Karsinta, Lahden suurhalli
04.10.2014 klo. 11:15

C-Pojat (-00) - Suolahden Urho

9 - 0
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
04.10.2014 klo. 13:15

C-Pojat (-00) - FBC Dux

1 - 2
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
25.10.2014 klo. 11:15

C-Pojat (-00) - Tikkakosken Pallo

16 - 4
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
25.10.2014 klo. 13:45

C-Pojat (-00) - Happee

5 - 3
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
02.11.2014 klo. 13:45

Fosu - C-Pojat (-00)

8 - 4
Eliittikarsinnat, Spiral-halli Tampere
21.12.2014 klo. 11:00

C-Pojat (-00) - Roismalan Ponnistus

5 - 3
Ylempi jatkosarja, Palokan koulukeskus
21.12.2014 klo. 14:00

Happee - C-Pojat (-00)

2 - 3
Ylempi jatkosarja, Palokan koulukeskus
18.01.2015 klo. 11:00

Roismalan Ponnistus - C-Pojat (-00)

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Sylvään koulu
18.01.2015 klo. 13:00

C-Pojat (-00) - Happee

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Sylvään koulu
24.01.2015 klo. 13:00

SC Läsimäki - C-Tytöt (-00)

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Oriveden liikuntahalli
24.01.2015 klo. 15:00

C-Pojat (-00) - Ylöjärven Pallo

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Oriveden liikuntahalli
08.02.2015 klo. 11:00

Roismalan Ponnistus - C-Pojat (-00)

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Jyväskylän monitoimitalo
08.02.2015 klo. 13:00

C-Pojat (-00) - Happee

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Jyväskylän monitoimitalo
14.02.2015 klo. 13:00

C-Pojat (-00) - SC Läsimäki

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus
14.02.2015 klo. 15:00

Ylöjärven Pallo - C-Pojat (-00)

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus
07.03.2015 klo. 12:00

SC Läsimäki - C-Pojat (-00)

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus
07.03.2015 klo. 14:00

C-Pojat (-00) - Ylöjärven Pallo

Tulospalvelu
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus