Ottelut

2020-2021

Sarjapeli

03.10.2020 klo. 11:00

Hatsina - Naiset 2

0 - 4
03.10.2020 klo. 15:00

Naiset 2 - Papas

10 - 3
25.10.2020 klo. 12:30

Naiset 2 - Blackbirds

10 - 1
25.10.2020 klo. 16:00

LaSB - Naiset 2

2 - 7
14.11.2020 klo. 12:00

LaSB - Naiset 2

3 - 6
14.11.2020 klo. 17:30

Naiset 2 - Papas

7 - 5
28.11.2020 klo. 12:00

Naiset 2 - Hatsina

Tulospalvelu
28.11.2020 klo. 17:30

Naiset 2 - LaSB

Tulospalvelu

Suomen Cup

22.08.2020 klo. 12:00

MIG - Naiset 2

12 - 0
22.08.2020 klo. 14:30

MIG - Naiset 2

5 - 2
13.09.2020 klo. 12:15

Naiset 2 - KaPa-65

3 - 4
13.09.2020 klo. 14:30

LaSB - Naiset 2

2 - 8
10.10.2020 klo. 14:30

SS Nova - Naiset 2

6 - 7
22.11.2020 klo. 13:00

Naiset 2 - FBC Loisto

3 - 4

2019-2020

Sarjapeli

29.09.2019 klo. 11:30

Naiset 2 - Gunners

5 - 3
Nummikeskus, Hämeenlinna
29.09.2019 klo. 14:30

Steelers II - Naiset 2

2 - 2
Nummikeskus, Hämeenlinna
13.10.2019 klo. 10:00

Happee - Naiset 2

1 - 7
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
13.10.2019 klo. 14:30

Naiset 2 - Akatemia

4 - 0
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
02.11.2019 klo. 11:30

Naiset 2 - Pisku

4 - 1
Ideapark Sport Areena, Lempäälä
02.11.2019 klo. 14:30

MIG - Naiset 2

8 - 8
Ideapark Sport Areena, Lempäälä
23.11.2019 klo. 11:30

Naiset 2 - MIG

11 - 4
AutoCenter Areena, Tampere
23.11.2019 klo. 14:30

Gunners - Naiset 2

2 - 7
AutoCenter Areena, Tampere
14.12.2019 klo. 10:00

Akatemia - Naiset 2

2 - 3
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
14.12.2019 klo. 14:00

Naiset 2 - SBT PaPo

2 - 2
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
12.01.2020 klo. 11:30

Naiset 2 - RSS Panthers

5 - 4
Juteinikeskus, Parola
12.01.2020 klo. 14:30

Pisku - Naiset 2

0 - 6
Juteinikeskus, Parola
01.02.2020 klo. 12:30

RSS Panthers - Naiset 2

2 - 4
Tamppi Areena, Tampere
01.02.2020 klo. 15:30

Naiset 2 - SBS Tamppi

9 - 4
Tamppi Areena, Tampere
22.02.2020 klo. 13:00

SBS Tamppi - Naiset 2

Tulospalvelu
Koulu- ja kulttuurikampus Kaarna, Parkano
22.02.2020 klo. 16:00

Naiset 2 - Happee

7 - 0
Koulu- ja kulttuurikeskus Kaarna, Parkano
15.03.2020 klo. 10:30

SBT PaPo - Naiset 2

Tulospalvelu
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä
15.03.2020 klo. 15:00

Naiset 2 - Steelers II

Tulospalvelu
Liikuntakeskus Buugi, Jyväskylä

2018-2019

Sarjapeli

07.10.2018 klo. 12:00

Naiset 2 - O2JKL

9 - 3
Uuraisten koulukeskus
07.10.2018 klo. 15:00

Liikunnan Riemu - Naiset 2

0 - 3
Uuraisten koulukeskus
20.10.2018 klo. 12:00

Naiset 2 - Pirkkalan Pirkat

9 - 1
Nummikeskus, Hämeenlinna
20.10.2018 klo. 15:00

MultiAnts - Naiset 2

0 - 10
Nummikeskus, Hämeenlinna
10.11.2018 klo. 12:00

Steelers - Naiset 2

Spiral-halli, Tampere
10.11.2018 klo. 15:00

Naiset 2 - Liikunnan Riemu

Spiral-halli, Tampere
01.12.2018 klo. 10:00

O2JKL - Naiset 2

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
01.12.2018 klo. 16:00

Naiset 2 - MIG

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
15.12.2018 klo. 15:00

Pirkkalan Pirkat - Naiset 2

Ylöjärven liikuntakeskus
15.12.2018 klo. 17:00

YPA - Naiset 2

Ylöjärven liikuntakeskus
05.01.2019 klo. 15:00

MIG - Naiset 2

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
05.01.2019 klo. 17:00

Naiset 2 - YPA

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
19.01.2019 klo. 12:00

O2JKL - Naiset 2

Spiral-halli, Tampere
19.01.2019 klo. 15:00

Naiset 2 - MIG

Spiral-halli, Tampere
09.02.2019 klo. 15:00

Naiset 2 - MultiAnts

Iittala-halli
09.02.2019 klo. 17:00

Naiset 2 - Steelers

Iittala-halli
02.03.2019 klo. 10:00

YPA - Naiset 2

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
02.03.2019 klo. 12:00

Pirkkalan Pirkat - Naiset 2

Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
23.03.2019 klo. 11:00

Naiset 2 - MultiAnts

Ylöjärven liikuntakeskus
23.03.2019 klo. 13:00

Naiset 2 - Steelers

Ylöjärven liikuntakeskus

2017-2018 – 1. divisioonakarsinnat

Sarjapeli

25.03.2018 klo. 10:00

Naiset 2 - Josba

3 - 2
Uuraisten koulukeskus
25.03.2018 klo. 13:00

LoSB - Naiset 2

4 - 5
Uuraisten koulukeskus
25.03.2018 klo. 17:00

ISB - Naiset 2

1 - 7
Uuraisten koulukeskus

Pudotuspeli

06.04.2018 klo. 19:30

Naiset 2 - SB-Pro

Tulospalvelu
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
08.04.2018 klo. 13:00

SB-Pro - Naiset 2

Tulospalvelu
Arkadia Halli, Nurmijärvi
15.04.2018 klo. 18:45

Naiset 2 - SB-Pro

Palokan koulukeskus, Jyväskylä (tarvittaessa)

2017-2018

Sarjapeli

07.10.2017 klo. 10:00

Happee - Naiset 2

2 - 1
Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
07.10.2017 klo. 19:00

Naiset 2 - SBS Tamppi

10 - 3
Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
28.10.2017 klo. 12:00

MIG - Naiset 2

3 - 8
Spiral-halli, Tampere
28.10.2017 klo. 14:00

Naiset 2 - Pekolan Isku

7 - 2
Spiral-halli, Tampere
11.11.2017 klo. 11:00

Naiset 2 - Gunners

9 - 0
Riihimäen urheilutalo
11.11.2017 klo. 13:00

Naiset 2 - Tikkakosken Pallo

11 - 1
Riihimäen urheilutalo
25.11.2017 klo. 15:00

Naiset 2 - RSS Panthers

5 - 5
Ylöjärven liikuntakeskus
25.11.2017 klo. 18:00

Pekolan Isku - Naiset 2

4 - 12
Ylöjärven liikuntakeskus
16.12.2017 klo. 10:00

SC Urbans - Naiset 2

4 - 8
Janakkalan liikuntahalli
16.12.2017 klo. 12:00

YPA - Naiset 2

0 - 10
Janakkalan liikuntahalli
13.01.2018 klo. 15:00

RSS Panthers - Naiset 2

3 - 2
Juteinikeskus, Hattula
13.01.2018 klo. 18:00

Naiset 2 - YPA

9 - 2
Juteinikeskus, Hattula
27.01.2018 klo. 11:00

Gunners - Naiset 2

3 - 6
Tamppi Areena, Tampere
27.01.2018 klo. 13:00

Naiset 2 - MIG

4 - 4
Tamppi Areena, Tampere
17.02.2018 klo. 10:00

Naiset 2 - Happee

9 - 2
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
17.02.2018 klo. 12:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 2

2 - 7
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
17.03.2018 klo. 15:00

Naiset 2 - SC Urbans

10 - 1
Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä
17.03.2018 klo. 17:00

SBS Tamppi - Naiset 2

2 - 9
Killerin liikuntakeskus, Jyväskylä

2016-2017

Sarjapeli

01.10.2016 klo. 14:00

Pekolan Isku - Naiset 2

1 - 1
@Pälkäne
01.10.2016 klo. 18:00

Nice Bandy - Naiset 2

1 - 3
@Pälkäne
22.10.2016 klo. 11:00

MIG - Naiset 2

5 - 6
@Tampere
22.10.2016 klo. 13:00

RSS Panthers - Naiset 2

3 - 5
@Tampere
05.11.2016 klo. 12:00

Ylöjärven Pallo - Naiset 2

5 - 3
@Janakkala
05.11.2016 klo. 16:00

SBS Tamppi - Naiset 2

7 - 1
@Janakkala
26.11.2016 klo. 11:00

SC Urbans - Naiset 2

6 - 5
@Saarijärvi
17.12.2016 klo. 12:00

Nice Bandy - Naiset 2

@Ylöjärvi
17.12.2016 klo. 16:00

Koovee II - Naiset 2

@Ylöjärvi
14.01.2017 klo. 10:00

Naiset 2 - MIG

@Jyväskylä
14.01.2017 klo. 19:00

Naiset 2 - Pekolan Isku

@Jyväskylä
12.02.2017 klo. 10:00

RSS Panthers - Naiset 2

@Riihimäki
12.02.2017 klo. 12:00

Ylöjärven Pallo - Naiset 2

@Riihimäki
04.03.2017 klo. 16:00

SC Urbans - Naiset 2

@Tampere
04.03.2017 klo. 18:00

SBS Tamppi - Naiset 2

@Tampere
19.03.2017 klo. 16:00

Koovee II - Naiset 2

@Hattula

2015-2016

Sarjapeli

26.09.2015 klo. 13:00

Koovee II - Naiset 2

1 - 5
@ Ylöjärvi
26.09.2015 klo. 15:00

Naiset 2 - Pekolan Isku

7 - 4
@ Ylöjärvi
10.10.2015 klo. 14:00

Naiset 2 - SC Urbans

5 - 7
@ Hämeenlinna
10.10.2015 klo. 16:00

MIG - Naiset 2

5 - 6
@ Hämeenlinna
31.10.2015 klo. 16:00

Ylöjärven Pallo - Naiset 2

1 - 3
@ Tampere
31.10.2015 klo. 18:00

SBS Tamppi - Naiset 2

6 - 3
@tampere
22.11.2015 klo. 15:00

Pekolan Isku - Naiset 2

3 - 3
@Ylöjärvi
22.11.2015 klo. 17:00

Tikkakosken Pallo - Naiset 2

2 - 5
@Ylöjärvi
19.12.2015 klo. 10:00

Naiset 2 - KooVee II

12 - 0
@Jyväskylä
19.12.2015 klo. 17:00

SC Urbans - Naiset 2

1 - 6
@Jyväskylä
09.01.2016 klo. 14:00

Naiset 2 - MIG

4 - 0
@ Jyväskylä
09.01.2016 klo. 17:00

Naiset 2 - Ylöjärven Pallo

9 - 5
@ Jyväskylä
30.01.2016 klo. 11:00

SBS Tamppi - Naiset 2

5 - 8
@ Tampere
30.01.2016 klo. 13:00

Naiset 2 - Tikkakosken Pallo

6 - 1
@ Tampere
14.02.2016 klo. 13:00

KooVee II - Naiset 2

1 - 3
@ Ylöjärvi
14.02.2016 klo. 15:00

Naiset 2 - Pekolan Isku

4 - 4
@ Ylöjärvi
27.02.2016 klo. 16:00

Naiset 2 - SC Urbans

8 - 3
@ Tampere
27.02.2016 klo. 18:00

MIG - Naiset 2

4 - 11
@ Tampere
09.03.2016 klo. 19:00

Naiset 2 - Tikkakosken Pallo

10 - 0
@ Palokan koulukeskus, Jyväskylä
19.03.2016 klo. 13:00

Naiset 2 - SBS Tamppi

1 - 1
@ Janakkala

Suomen Cup

05.09.2015 klo. 11:15

Naiset 2 - Fosu

9 - 1
@ Tampere
05.09.2015 klo. 13:30

MIG - Naiset 2

3 - 8
@ Tampere
20.09.2015 klo. 12:15

Ulma - Naiset 2

2 - 3 RL
@ Uusikaupunki
20.09.2015 klo. 14:30

KaPa-65 - Naiset 2

3 - 2 JA
@ Uusikaupunki
20.09.2015 klo. 18:00

Naiset 2 - Ulma

4 - 0
@ Uusikaupunki
18.10.2015 klo. 12:00

Naiset 2 - SB Vantaa

5 - 7
@ Palokan koulukeskus

Harjoitusottelu

06.08.2015 klo. 20:30

Naiset 2 - O2JKL

5 - 4
@ Palokka