Ottelut

2018-2019

Sarjapeli

12.01.2019 klo. 18:30

Lehmo Balls 96 - Akatemia

13.01.2019 klo. 18:30

Akatemia - O2JKL

Vastustajana tässä pelissä on SC Hawks
20.01.2019 klo. 12:00

Westend Indians - Akatemia

26.01.2019 klo. 16:00

Rauman Salba - Akatemia

27.01.2019 klo. 12:00

Akatemia - FBT Karhut

02.02.2019 klo. 14:00

Limingan Niittomiehet - Akatemia

23.02.2019 klo. 18:30

Akatemia - LoSB

24.02.2019 klo. 18:30

Akatemia - Kirkkonummi Rangers

02.03.2019 klo. 18:30

Akatemia - Grankulla IFK

2015-2016

Sarjapeli

22.08.2015 klo. 15:00

Pirkkalan Pirkat - B-Pojat

9 - 5
SM-karsinta, Tikkurilan urheilutalo
22.08.2015 klo. 18:00

B-Pojat - M-Team

2 - 14
SM-karsinta, Tikkurilan urheilutalo
23.08.2015 klo. 10:00

SB Vaasa - B-Pojat

11 - 6
SM-karsinta, Tikkurilan urheilutalo
23.08.2015 klo. 14:30

Tikkurilan Tiikerit - B-Pojat

0 - 12
SM-karsinta, Tikkurilan urheilutalo
11.10.2015 klo. 13:00

B-Pojat - Koovee II

5 - 1
Ylöjärven liikuntakeskus
11.10.2015 klo. 15:00

B-Pojat - Suolahden Urho

5 - 1
Ylöjärven liikuntakeskus
11.10.2015 klo. 18:00

Ylöjärven Pallo - B-Pojat

1 - 7
Ylöjärven liikuntakeskus
14.11.2015 klo. 11:00

Happee - B-Pojat

4 - 9
Huhtasuon Yhtenäiskoulu
14.11.2015 klo. 16:00

B-Pojat - Nokian Krp

3 - 9
Huhtasuon Yhtenäiskoulu
21.11.2015 klo. 13:00

B-Pojat - Roismalan Ponnistus

4 - 2
Sastamala VexVe areena
28.11.2015 klo. 10:30

Happee - B-Pojat

3 - 3
@Killerin liikuntakeskus
28.11.2015 klo. 13:30

B-Pojat - Nokian Krp

3 - 5
@Killerin liikuntakeskus
20.12.2015 klo. 16:00

B-Pojat - FBC Turku

5 - 6
@Vehmaan liikuntahalli
20.12.2015 klo. 18:00

UHV Bulls - B-Pojat

4 - 5
@Vehmaan liikuntahalli
06.01.2016 klo. 11:00

B-Pojat - Pirkkalan Pirkat

4 - 6
@Palokan koulukeskus
06.01.2016 klo. 15:00

B-Pojat - Nokian Krp

4 - 6
@Palokan koulukeskus
24.01.2016 klo. 16:00

B-Pojat - SBS Rupu

5 - 10
@Hani-Halli Mynämäki
24.01.2016 klo. 18:00

B-Pojat - SBS Wirmo

1 - 6
@Hani-Halli Mynämäki
14.02.2016 klo. 13:00

FBC Turku - B-Pojat

3 - 3
@Rahola, Tre
14.02.2016 klo. 16:00

B-Pojat - UHV Bulls

4 - 8
@Rahola, Tre
27.02.2016 klo. 14:00

SBS Wirmo - B-Pojat

2 - 6
@Rahola, Tre
27.02.2016 klo. 17:00

SBS Rupu - B-Pojat

6 - 5
@Rahola, Tre
06.03.2016 klo. 16:30

Pirkkalan Pirkat - B-Pojat

3 - 4
@Rahola, Tre
06.03.2016 klo. 18:30

B-Pojat - Happee

3 - 3
@Rahola, Tre

Harjoitusottelu

15.09.2015 klo. 18:00

Happee - B-Pojat

4 - 2
@Killerin liikuntakeskus

2014-2015

Sarjapeli

23.08.2014 klo. 13:45

Fosu - B-Pojat

6 - 2
SM-karsinta, Republic-Areena Forssa
23.08.2014 klo. 17:30

Kirkkonummi Rangers - B-Pojat

7 - 2
SM-karsinta, Republic-Areena Forssa
24.08.2014 klo. 13:45

B-Pojat - TPS

2 - 4
SM-karsinta, Republic-Areena Forssa
27.09.2014 klo. 10:00

B-Pojat - Happee

3 - 7
Alue-karsinta, Killerin liikuntahalli
27.09.2014 klo. 13:00

B-Pojat - Alhon Aki

8 - 5
Alue-karsinta, Killerin liikuntahalli
11.10.2014 klo. 09:45

B-Pojat - Suolahden Urho

4 - 3
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
11.10.2014 klo. 13:45

Alhon Aki - B-Pojat

5 - 12
Alue-karsinta, Palokan koulukeskus
19.10.2014 klo. 13:00

Suolahden Urho - B-Pojat

6 - 2
Alue-karsinta, Jyväskylän Monitoimitalo
19.10.2014 klo. 16:00

Happee - B-Pojat

13 - 3
Alue-karsinta, Jyväskylän Monitoimitalo
02.11.2014 klo. 12:30

Fosu - B-Pojat

5 - 2
Eliittikarsinta, Spiral-halli, Tampere
10.01.2015 klo. 11:00

Suolahden Urho - B-Pojat

3 - 5
Ylempi jatkosarja, Killerin liikuntakeskus
10.01.2015 klo. 16:00

B-Pojat - Laitilan Jyske

2 - 4
Ylempi jatkosarja, Killerin liikuntakeskus
24.01.2015 klo. 12:00

B-Pojat - SB Naantali

7 - 4
Ylempi jatkosarja, Äänekosken liikuntatalo
24.01.2015 klo. 14:00

Laitilan Jyske - B-Pojat

4 - 8
Ylempi jatkosarja, Äänekosken liikuntatalo
01.02.2015 klo. 12:00

B-Pojat - Ilves

7 - 4
Ylempi jatkosarja, Hani-Halli Mynämäki
01.02.2015 klo. 14:00

KooVee - B-Pojat

3 - 5
Ylempi jatkosarja, Hani-Halli Mynämäki
15.02.2015 klo. 13:00

B-Pojat - Suolahden Urho

5 - 7
Ylempi jatkosarja, SB-Areena
15.02.2015 klo. 15:00

Ilves - B-Pojat

6 - 6
Ylempi jatkosarja, SB-Areena
07.03.2015 klo. 16:00

SB Naantali - B-Pojat

5 - 6
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus
07.03.2015 klo. 18:00

B-Pojat - KooVee

5 - 5
Ylempi jatkosarja, Ylöjärven liikuntakeskus

Pudotuspeli

08.03.2015 klo. 12:00

FBT Karhut - B-Pojat

8 - 4
Jatkokarsinnat, Killerin liikuntakeskus