Ottelut

2018-2019 A-tytöt

Sarjapeli

08.09.2018 klo. 14:30

A/B-Tytöt - Northern Stars

1 - 0
SM-karsinta, Killerin liikuntakeskus
08.09.2018 klo. 18:15

PSS - A/B-Tytöt

7 - 3
SM-karsinta, Killerin liikuntakeskus
09.09.2018 klo. 12:00

Vihdin Salisudet - A/B-Tytöt

1 - 3
SM-karsinta, Killerin liikuntakeskus
09.09.2018 klo. 17:00

A/B-Tytöt - SBS Wirmo

2 - 1
SM-karsinta, Killerin liikuntakeskus
04.10.2018 klo. 19:00

A/B-Tytöt - Pelicans

10 - 7
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
14.10.2018 klo. 18:00

Northern Stars - A/B-Tytöt

5 - 4
SM-sarja, K3 Sport Arena
20.10.2018 klo. 13:00

FB Factor - A/B-Tytöt

11 - 2
1-divisioona, Ylä-Pyörön koulu
20.10.2018 klo. 16:00

A/B-Tytöt - Hatsina

3 - 2
1-divisioona, Ylä-Pyörön koulu
27.10.2018 klo. 16:30

FBC Loisto - A/B-Tytöt

7 - 3
SM-sarja, Sport Garden Turku
28.10.2018 klo. 14:00

SB-Pro - A/B-Tytöt

12 - 5
SM-sarja, Arkadia Halli, Nurmijärvi
01.11.2018 klo. 19:00

A/B-Tytöt - Pirkkalan Pirkat

5 - 9
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
03.11.2018 klo. 14:00

A/B-Tytöt - SPV

4 - 12
1-divisioona, Zemppi Areena
03.11.2018 klo. 16:00

OLS - A/B-Tytöt

3 - 3
1-divisioona, Zemppi Areena
24.11.2018 klo. 18:00

A/B-Tytöt - Classic

3 - 10
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
25.11.2018 klo. 17:30

A/B-Tytöt - SB-Pro

4 - 6
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
02.12.2018 klo. 12:00

SB Welhot - A/B-Tytöt

2 - 4
1-divisioona, Killerin liikuntakeskus
02.12.2018 klo. 16:30

PSS - A/B-Tytöt

5 - 4
SM-sarja, Porvoo SBH
02.12.2018 klo. 17:00

A/B-Tytöt - OLS

9 - 3
1-divisioona, Killerin liikuntakeskus
09.12.2018 klo. 17:00

EräViikingit - A/B-Tytöt

4 - 5
SM-sarja, Mosahalli
16.12.2018 klo. 14:00

SB Welhot - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
1-divisioona, Sport Forum
16.12.2018 klo. 16:00

A/B-Tytöt - FB Factor

Tulospalvelu
1-divisioona, Sport Forum
16.12.2018 klo. 17:30

A/B-Tytöt - SS Rankat Ankat

Tulospalvelu
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
05.01.2019 klo. 13:00

Pelicans - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
SM-sarja, Suurhalli Areena
16.01.2019 klo. 18:30

Classic - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
SM-sarja, Tenniskeskus Tampere
27.01.2019 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Hatsina

Tulospalvelu
1-divisioona, Killerin liikuntakeskus
27.01.2019 klo. 15:00

SS Rankat Ankat - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
SM-sarja, Kastellin monitoimitalo Oulu
27.01.2019 klo. 16:00

SPV - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
1-divisioona, Killerin liikuntakeskus
09.02.2019 klo. 12:00

SPV - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
1-divisioona, Qmax Arena Nurmo
09.02.2019 klo. 14:00

A/B-Tytöt - OLS

Tulospalvelu
1-divisioona, Qmax Arena Nurmo
09.02.2019 klo. 18:00

A/B-Tytöt - Northern Stars

Tulospalvelu
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
10.02.2019 klo. 17:30

A/B-Tytöt - FBC Loisto

Tulospalvelu
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
23.02.2019 klo. 10:00

SB Welhot - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
1-divisioona, Studentia
23.02.2019 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Hatsina

Tulospalvelu
1-divisioona, Studentia
23.02.2019 klo. 16:00

FB Factor - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
1-divisioona, Studentia
24.02.2019 klo. 18:30

Pirkkalan Pirkat - A/B-Tytöt

Tulospalvelu
SM-sarja, Pirkkalan vapaa-aikakeskus
09.03.2019 klo. 18:00

A/B-Tytöt - EräViikingit

Tulospalvelu
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus
10.03.2019 klo. 17:30

A/B-Tytöt - PSS

Tulospalvelu
SM-sarja, Killerin liikuntakeskus

Harjoitusottelu

11.08.2018 klo. 13:00

FBC Loisto - A/B-Tytöt

4 - 1
Loisto Cup 2018
11.08.2018 klo. 16:20

RSS Panthers - A/B-Tytöt

2 - 3
Loisto Cup 2018
11.08.2018 klo. 19:20

A/B-Tytöt - Pelicans

2 - 1
Loisto Cup 2018
12.08.2018 klo. 11:30

Pirkkalan Pirkat - A/B-Tytöt

2 - 3
Loisto Cup 2018
12.08.2018 klo. 15:15

FBC Loisto - A/B-Tytöt

11 - 1
Loisto Cup 2018

2017-2018 B-tytöt

Sarjapeli

28.10.2017 klo. 11:00

A/B-Tytöt - Pirkkalan Pirkat

5 - 3
Palokan koulukeskus Jyväskylä
28.10.2017 klo. 17:00

Pelicans - A/B-Tytöt

3 - 3
Palokan koulukeskus Jyväskylä
18.11.2017 klo. 11:00

NST - A/B-Tytöt

4 - 3
Varkauden liikuntatalo
18.11.2017 klo. 13:00

A/B-Tytöt - SB Welhot

2 - 5
Varkauden liikuntatalo
09.12.2017 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Steelers

3 - 4
Salpausselkähalli Lahti
09.12.2017 klo. 14:00

Classic - A/B-Tytöt

3 - 1
Salpausselkähalli Lahti
13.01.2018 klo. 12:00

A/B-Tytöt - NST

2 - 2
Ylä-Pyörön koulu
13.01.2018 klo. 14:00

VarTa - A/B-Tytöt

2 - 8
Ylä-Pyörön koulu
28.01.2018 klo. 11:00

VarTa - A/B-Tytöt

1 - 9
Uuraisten koulukeskus
28.01.2018 klo. 15:00

A/B-Tytöt - SB Welhot

8 - 4
Uuraisten koulukeskus
17.02.2018 klo. 15:00

A/B-Tytöt - Steelers

5 - 4
Joutsenohalli Lappeenranta
17.02.2018 klo. 18:00

Pirkkalan Pirkat - A/B-Tytöt

7 - 6
Joutsenohalli Lappeenranta
03.03.2018 klo. 11:00

Classic - A/B-Tytöt

3 - 4
Ylöjärven liikuntakeskus
03.03.2018 klo. 13:00

A/B-Tytöt - Pelicans

8 - 5
Ylöjärven liikuntakeskus

Harjoitusottelu

19.06.2017 klo. 17:30

A/B-Tytöt - O2JKL

7 - 7
C-pojat

2017-2018 A-tytöt

Sarjapeli

01.10.2017 klo. 14:00

A/B-Tytöt - Hatsina

5 - 0
Kontiolahden liikuntahalli
01.10.2017 klo. 16:00

FB Factor - A/B-Tytöt

1 - 9
Kontiolahden liikuntahalli
22.10.2017 klo. 11:00

A/B-Tytöt - Sudet

10 - 2
Vaajakosken liikuntahalli
22.10.2017 klo. 15:00

Ådalens IF - A/B-Tytöt

4 - 7
Vaajakosken liikuntahalli
11.11.2017 klo. 12:00

Sudet - A/B-Tytöt

4 - 8
Askola Areena
11.11.2017 klo. 15:00

A/B-Tytöt - PSS

1 - 4
Askola Areena
03.12.2017 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Ådalens IF

5 - 2
Sport Forum Mikkeli
03.12.2017 klo. 14:00

PSS - A/B-Tytöt

5 - 3
Sport Forum Mikkeli
06.01.2018 klo. 14:00

Hatsina - A/B-Tytöt

0 - 10
Kontiolahden liikuntahalli
06.01.2018 klo. 16:00

A/B-Tytöt - FB Factor

10 - 0
Kontiolahden liikuntahalli
21.01.2018 klo. 11:00

A/B-Tytöt - Hatsina

7 - 0
Vaajakosken liikuntahalli
21.01.2018 klo. 15:00

FB Factor - A/B-Tytöt

5 - 13
Vaajakosken liikuntahalli
10.02.2018 klo. 12:00

Ådalens IF - A/B-Tytöt

1 - 8
Kuusankosken ut
10.02.2018 klo. 15:00

A/B-Tytöt - PSS

2 - 1
Kuusankosken ut
10.02.2018 klo. 18:00

A/B-Tytöt - Sudet

6 - 1
Kuusankosken ut

Pudotuspeli

25.02.2018 klo. 12:00

A/B-Tytöt - SBS Wirmo

1 - 3
Arkadia Halli, Nurmijärvi
25.02.2018 klo. 14:00

PSS - A/B-Tytöt

10 - 3
Arkadia Halli, Nurmijärvi
25.02.2018 klo. 18:00

SB-Pro - A/B-Tytöt

2 - 3
Arkadia Halli, Nurmijärvi

2017-2018 Akatemia

Sarjapeli

07.10.2017 klo. 13:00

A/B-Tytöt - Suolahden Urho

7 - 1
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
07.10.2017 klo. 16:00

O2JKL - A/B-Tytöt

0 - 12
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
22.10.2017 klo. 15:00

A/B-Tytöt - Kisa Lievestuore

4 - 0
Uuraisten koulukeskus
22.10.2017 klo. 17:00

A/B-Tytöt - Leppäveden Leppä

6 - 1
Uuraisten koulukeskus
19.11.2017 klo. 17:00

Liikunnan Riemu - A/B-Tytöt

3 - 2
Äänekosken lukio
19.11.2017 klo. 19:00

Suolahden Urho - A/B-Tytöt

6 - 5
Äänekosken lukio
16.12.2017 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Uuraisten Urheilijat

3 - 2
Sydän-Laukaan koulu
16.12.2017 klo. 14:00

Kisa Lievestuore - A/B-Tytöt

2 - 6
Sydän-Laukaan koulu
14.01.2018 klo. 11:00

Uuraisten Urheilijat - A/B-Tytöt

0 - 3
Äänekosken lukio
14.01.2018 klo. 13:00

A/B-Tytöt - Jyväskylän Valo

7 - 3
Äänekosken lukio
27.01.2018 klo. 11:00

A/B-Tytöt - O2JKL

9 - 4
Killerin liikuntakeskus
27.01.2018 klo. 14:00

Muuramen Yritys - A/B-Tytöt

3 - 4
Killerin liikuntakeskus
17.02.2018 klo. 11:00

Kikka-74 - A/B-Tytöt

2 - 2
Sydän-Laukaan koulu
17.02.2018 klo. 13:00

A/B-Tytöt - Muuramen Yritys

7 - 2
Sydän-Laukaan koulu
10.03.2018 klo. 15:00

A/B-Tytöt - Kikka-74

6 - 7
Uuraisten koulukeskus
10.03.2018 klo. 17:00

Jyväskylän Valo - A/B-Tytöt

1 - 2
Uuraisten koulukeskus
25.03.2018 klo. 16:00

A/B-Tytöt - Liikunnan Riemu

4 - 4
Mäntykallion koulu Jämsänkoski
25.03.2018 klo. 18:00

Leppäveden Leppä - A/B-Tytöt

2 - 7
Mäntykallion koulu Jämsänkoski

Pudotuspeli

08.04.2018 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Steelers

3 - 4
Raholan lk
08.04.2018 klo. 15:00

A/B-Tytöt - Rientola

7 - 2
Raholan lk
08.04.2018 klo. 17:00

Pekolan Isku - A/B-Tytöt

3 - 11
Raholan lk

2016-2017 B-tytöt

Sarjapeli

09.10.2016 klo. 10:00

Hatsina - A/B-Tytöt

4 - 2
Mikkelin Rantakeidas
09.10.2016 klo. 12:00

A/B-Tytöt - PHSB

6 - 3
Mikkelin Rantakeidas
22.10.2016 klo. 11:00

SB Heinola - A/B-Tytöt

4 - 5
Varkauden liikuntatalo
22.10.2016 klo. 13:00

A/B-Tytöt - NST

4 - 4
Varkauden liikuntatalo
20.11.2016 klo. 12:00

VarTa - A/B-Tytöt

0 - 8
Kontiolahden liikuntahalli
20.11.2016 klo. 14:00

A/B-Tytöt - Hukka Pallo

4 - 2
Kontiolahden liikuntahalli
03.12.2016 klo. 10:00

A/B-Tytöt - SB Welhot

5 - 5
Vaajakosken liikuntahalli
03.12.2016 klo. 19:00

Sudet - A/B-Tytöt

4 - 5
Vaajakosken liikuntahalli
17.12.2016 klo. 13:00

VarTa - A/B-Tytöt

1 - 10
Pohjantien koulu
17.12.2016 klo. 15:00

A/B-Tytöt - FB Factor

2 - 10
Pohjantien koulu
14.01.2017 klo. 17:00

SB Heinola - A/B-Tytöt

3 - 5
Joutsenohalli Lappeenranta
14.01.2017 klo. 19:00

A/B-Tytöt - NST

6 - 5
Joutsenohalli Lappeenranta
05.02.2017 klo. 15:00

Hatsina - A/B-Tytöt

8 - 3
Varkauden liikuntatalo
05.02.2017 klo. 17:00

A/B-Tytöt - PHSB

5 - 1
Varkauden liikuntatalo
18.02.2017 klo. 17:00

FB Factor - A/B-Tytöt

2 - 2
Kuusankosken ut
18.02.2017 klo. 19:00

A/B-Tytöt - Sudet

5 - 1
Kuusankosken ut
05.03.2017 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Hukka Pallo

3 - 3
Kontiolahden liikuntahalli
05.03.2017 klo. 15:00

SB Welhot - A/B-Tytöt

3 - 9
Kontiolahden liikuntahalli

2016-2017 A-tytöt

Sarjapeli

27.08.2016 klo. 11:00

M-Team - A/B-Tytöt

3 - 2
SM-karsinta, Palokan koulukeskus Jyväskylä
27.08.2016 klo. 19:00

A/B-Tytöt - Ådalens IF

1 - 1
SM-karsinta, Palokan koulukeskus Jyväskylä
28.08.2016 klo. 09:00

A/B-Tytöt - SB-Pro

3 - 11
SM-karsinta, Palokan koulukeskus Jyväskylä
01.10.2016 klo. 11:00

A/B-Tytöt - RSS Panthers

6 - 0
Lammin liikuntakeskus
01.10.2016 klo. 14:00

Hatsina - A/B-Tytöt

3 - 3
Lammin liikuntakeskus
30.10.2016 klo. 11:00

OFBC - A/B-Tytöt

6 - 9
Riihimäen urheilutalo
30.10.2016 klo. 13:00

A/B-Tytöt - Northern Stars

12 - 0
Riihimäen urheilutalo
12.11.2016 klo. 12:00

Ådalens IF - A/B-Tytöt

2 - 10
Kauklahti
12.11.2016 klo. 15:00

A/B-Tytöt - PHSB

9 - 7
Kauklahti
27.11.2016 klo. 12:00

EräViikingit - A/B-Tytöt

1 - 13
Masalan LT-center
27.11.2016 klo. 15:00

A/B-Tytöt - LaSB

3 - 2
Masalan LT-center
10.12.2016 klo. 12:00

Kirkkonummi Rangers - A/B-Tytöt

0 - 6
Salpausselkähalli Lahti
10.12.2016 klo. 14:00

A/B-Tytöt - EräViikingit

11 - 2
Salpausselkähalli Lahti
08.01.2017 klo. 11:00

A/B-Tytöt - LaSB

3 - 5
Sipoon Areena
08.01.2017 klo. 13:00

PHSB - A/B-Tytöt

6 - 2
Sipoon Areena
29.01.2017 klo. 10:00

A/B-Tytöt - RSS Panthers

3 - 4
Vaajakosken liikuntahalli
29.01.2017 klo. 19:00

Northern Stars - A/B-Tytöt

0 - 12
Vaajakosken liikuntahalli
12.02.2017 klo. 10:00

OFBC - A/B-Tytöt

1 - 0
Kempelehalli Kempele
12.02.2017 klo. 12:00

A/B-Tytöt - Hatsina

5 - 6
Kempelehalli Kempele
25.02.2017 klo. 16:00

A/B-Tytöt - Ådalens IF

4 - 1
Sport Forum Mikkeli
25.02.2017 klo. 19:00

Kirkkonummi Rangers - A/B-Tytöt

2 - 6
Sport Forum Mikkeli

2015-2016

Sarjapeli

11.10.2015 klo. 12:00

Classic - B-Tytöt

7 - 3
Ylöjärven liikuntakeskus
11.10.2015 klo. 14:00

B-Tytöt - RSS Panthers

3 - 3
Ylöjärven liikuntakeskus
01.11.2015 klo. 10:00

KooVee - B-Tytöt

4 - 4
Huhtasuon Yhtenäiskoulu
01.11.2015 klo. 13:00

B-Tytöt - Steelers

7 - 3
Huhtasuon Yhtenäiskoulu
21.11.2015 klo. 10:30

Classic - B-Tytöt

3 - 0
Riihimäen urheilutalo
21.11.2015 klo. 12:30

B-Tytöt - RSS Panthers

0 - 7
Riihimäen urheilutalo
13.12.2015 klo. 12:00

B-Tytöt - Steelers

5 - 0
Spiral-halli Tampere
13.12.2015 klo. 14:00

KooVee - B-Tytöt

6 - 3
Spiral-halli Tampere
09.01.2016 klo. 12:00

KaPa-65 - B-Tytöt

3 - 4
Iittala-Halli
09.01.2016 klo. 14:00

Steelers - B-Tytöt

3 - 8
Iittala-halli
31.01.2016 klo. 14:00

B-Tytöt - Hirvensalon Heitto

11 - 1
Pohitullin koulu
31.01.2016 klo. 16:00

B-Tytöt - Salamanders

13 - 1
Pohitullin koulu
21.02.2016 klo. 11:00

B-Tytöt - Hirvensalon Heitto

7 - 0
Vaajakosken liikuntahalli
21.02.2016 klo. 14:00

B-Tytöt - Salamanders

11 - 0
Vaajakosken liikuntahalli
06.03.2016 klo. 13:00

Steelers - B-Tytöt

4 - 5
Leaf-Areena
06.03.2016 klo. 16:00

KaPa-65 - B-Tytöt

1 - 1
Leaf-Areena

Pudotuspeli

13.03.2016 klo. 12:30

SBS Wirmo - B-Tytöt

1 - 2
Raholan Liikuntakeskus
13.03.2016 klo. 14:30

Steelers - B-Tytöt

5 - 8
Raholan Liikuntakeskus
19.03.2016 klo. 13:00

B-Tytöt - LoSB

3 - 2
Mosahalli
19.03.2016 klo. 16:30

Lehmo Balls 96 - B-Tytöt

5 - 8
Mosahalli
20.03.2016 klo. 12:00

Tapanilan Erä - B-Tytöt

4 - 6
Mosahalli
25.03.2016 klo. 12:30

FBC Loisto - B-Tytöt

11 - 2
Sport Garden Turku
26.03.2016 klo. 18:30

B-Tytöt - FBC Loisto

4 - 10
Palokan koulukeskus Jyväskylä

2014-2015

Sarjapeli

25.10.2014 klo. 12:00

C-Tytöt (-00) - HK Dynamo

0 - 12
Republic Areena Forssa
25.10.2014 klo. 14:00

C-Tytöt (-00) - Classic

1 - 13
Republic Areena Forssa
15.11.2014 klo. 11:00

C-Tytöt (-00) - Happee

2 - 5
Vaajakosken liikuntahalli
15.11.2014 klo. 18:00

C-Tytöt (-00) - Fosu

0 - 9
Vaajakosken liikuntahalli
23.11.2014 klo. 15:00

KooVee - C-Tytöt (-00)

9 - 1
Riihimäen urheilutalo
23.11.2014 klo. 17:00

RSS Panthers - C-Tytöt (-00)

9 - 0
Riihimäen urheilutalo
14.12.2014 klo. 12:00

HK Dynamo - C-Tytöt (-00)

8 - 0
Ylöjärven liikuntakeskus
14.12.2014 klo. 15:00

Classic - C-Tytöt (-00)

12 - 1
Ylöjärven liikuntakeskus
17.01.2015 klo. 10:00

Happee - C-Tytöt (-00)

3 - 4
Killerin liikuntakeskus
17.01.2015 klo. 12:00

Fosu - C-Tytöt (-00)

8 - 0
Killerin liikuntakeskus
07.02.2015 klo. 16:00

C-Tytöt (-00) - RSS Panthers

0 - 12
Iittala halli
07.02.2015 klo. 18:00

Kalvolan Keihäs - C-Tytöt (-00)

4 - 3
Iittala halli
08.03.2015 klo. 14:00

C-Tytöt (-00) - KooVee

1 - 8
Lammin liikuntakeskus
08.03.2015 klo. 17:00

C-Tytöt (-00) - Kalvolan Keihäs

6 - 7
Lammin liikuntakeskus