Ottelut

2017-2018

Sarjapeli

16.09.2017 klo. 16:00

Naiset 1 - NST

4 - 3
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
23.09.2017 klo. 15:00

Ådalens IF - Naiset 1

4 - 3
Sipoon Areena, Sipoo
30.09.2017 klo. 18:30

TPS - Naiset 1

12 - 2
Leaf-Areena, Turku
14.10.2017 klo. 17:30

Naiset 1 - Classic

2 - 14
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
21.10.2017 klo. 14:00

Naiset 1 - PSS

4 - 5
Jyväskylän monitoimitalo, Jyväskylä
28.10.2017 klo. 15:30

KooVee - Naiset 1

13 - 0
AutoCenter Areena, Tampere
11.11.2017 klo. 18:00

Naiset 1 - EräViikingit

2 - 9
Huom! Sport Forum, Mikkeli
18.11.2017 klo. 15:00

SS Rankat Ankat - Naiset 1

9 - 4
Kastellin monitoimitalo, Oulu
16.12.2017 klo. 17:00

SB-Pro - Naiset 1

Tulospalvelu
Arkadia Halli, Nurmijärvi
07.01.2018 klo. 15:00

Naiset 1 - TPS

Tulospalvelu
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
13.01.2018 klo. 17:00

NST - Naiset 1

Tulospalvelu
Lappeenrannan Urheilutalo, Lappeenranta
27.01.2018 klo. 15:30

Naiset 1 - Ådalens IF

Tulospalvelu
Palokan koulukeskus, Jyväskylä
10.02.2018 klo. 14:00

Classic - Naiset 1

Tulospalvelu
Tampere Areena, Tampere
17.02.2018 klo. 18:30

PSS - Naiset 1

Porvoon SBH, Porvoo
24.02.2018 klo. 16:00

Naiset 1 - KooVee

Palokan koulukeskus, Jyväskylä
02.03.2018 klo. 18:30

EräViikingit - Naiset 1

Mosahalli, Helsinki
10.03.2018 klo. 17:00

Naiset 1 - SS Rankat Ankat

Palokan koulukeskus, Jyväskylä
17.03.2018 klo. 17:00

Naiset 1 - SB-Pro

Palokan koulukeskus, Jyväskylä

Suomen Cup

15.10.2017 klo. 15:30

Naiset 1 - NST

8 - 4

2016-2017

Sarjapeli

24.09.2016 klo. 15:45
08.10.2016 klo. 18:00
15.10.2016 klo. 19:00
22.10.2016 klo. 15:00
29.10.2016 klo. 15:00
13.11.2016 klo. 17:00
19.11.2016 klo. 17:00
26.11.2016 klo. 18:00
03.12.2016 klo. 18:30
17.12.2016 klo. 18:30
14.01.2017 klo. 18:00
15.01.2017 klo. 17:00
28.01.2017 klo. 15:00
11.02.2017 klo. 17:00
18.02.2017 klo. 14:00
19.02.2017 klo. 16:30
25.02.2017 klo. 15:00
04.03.2017 klo. 15:00
11.03.2017 klo. 16:00
18.03.2017 klo. 18:00
25.03.2017 klo. 16:30

SB Vantaa - Naiset 1

5 - 6
Liigakarsinta Game 1
26.03.2017 klo. 17:00

Naiset 1 - SB Vantaa

1 - 5
Liigakarsinta Game 2
29.03.2017 klo. 19:00

SB Vantaa - Naiset 1

3 - 1
Liigakarsinta Game 3
01.04.2017 klo. 14:00

Naiset 1 - SB Vantaa

9 - 4
Liigakarsinta Game 4
02.04.2017 klo. 15:00

SB Vantaa - Naiset 1

3 - 4
Liigakarsinta Game 5

Harjoitusottelu

07.09.2016 klo. 18:00

Naiset 1 - Happee

1 - 9
Palokka
09.09.2016 klo. 19:00

2015-2016

Sarjapeli

19.09.2015 klo. 18:30
20.09.2015 klo. 15:00

Naiset 1 - Crackers

5 - 2
@Palokan koulukeskus
26.09.2015 klo. 17:00

Naiset 1 - M-Team

2 - 9
@Palokan koulukeskus
03.10.2015 klo. 14:45
17.10.2015 klo. 17:00

Naiset 1 - NST

1 - 9
@Palokan koulukeskus
18.10.2015 klo. 15:30

Naiset 1 - PSS

3 - 5
@Palokan koulukeskus
23.10.2015 klo. 18:30
29.10.2015 klo. 19:30

Happee - Naiset 1

4 - 2
@Jyväskylän monitoimitalo
14.11.2015 klo. 18:30
21.11.2015 klo. 18:30
19.12.2015 klo. 16:00
03.01.2016 klo. 18:30

M-Team - Naiset 1

9 - 2
@Ruskeasuon Areena Center
10.01.2016 klo. 15:00

Naiset 1 - KooVee

2 - 8
@Palokan koulukeskus
23.01.2016 klo. 18:30

PSS - Naiset 1

8 - 3
@Porvoon Salibandyhalli
24.01.2016 klo. 15:30

Naiset 1 - TPS

1 - 3
@Palokan koulukeskus
06.02.2016 klo. 14:30

Crackers - Naiset 1

2 - 2 ja.
@Pyrol Areena, Heinlahti
13.02.2016 klo. 14:00

Naiset 1 - Classic

2 - 7
@Palokan koulukeskus
14.02.2016 klo. 14:00

NST - Naiset 1

14 - 2
@Lappeenrannan urheilutalo
20.02.2016 klo. 18:30

Naiset 1 - Happee

4 - 4 ja.
@Jyväskylän Monitoimitalo
28.02.2016 klo. 15:45

Naiset 1 - SB-Pro

3 - 6
@Palokan koulukeskus
05.03.2016 klo. 14:00
12.03.2016 klo. 14:00

Harjoitusottelu

06.08.2015 klo. 00:00

Naiset 1 - O2JKL

19.08.2015 klo. 20:15

Naiset 1 - Happee A

21.08.2015 klo. 19:00

Naiset 1 - Happee

28.08.2015 klo. 00:00

KooVee - Naiset 1

05.09.2015 klo. 17:00

Naiset 1 - SS Rankat Ankat

5 - 4
@Huhtaharju
12.09.2015 klo. 14:00

Happee - Naiset 1

7 - 4
10.12.2015 klo. 19:00

Naiset 1 - Happee

8 - 7

2014-2015

Sarjapeli

04.10.2014 klo. 16:00

Naiset 1 - SPV

9 - 1
Palokan Koulukeskus
05.10.2014 klo. 14:00

Naiset 1 - FBT Karhut

8 - 3
Palokan Koulukeskus
18.10.2014 klo. 18:00
19.10.2014 klo. 17:30

Grankulla IFK - Naiset 1

3 - 6
Kauniaisten Palloiluhalli
01.11.2014 klo. 16:00

Naiset 1 - Sudet

4 - 2
Palokan koulukeskus
02.11.2014 klo. 17:00
15.11.2014 klo. 17:00
16.11.2014 klo. 14:00
29.11.2014 klo. 13:00
01.12.2014 klo. 18:00

Crackers - Naiset 1

7 - 5
Karhuvuoren urheilutalo
13.12.2014 klo. 16:00
03.01.2015 klo. 17:00

SPV - Naiset 1

3 - 5
Seinäjoen urheilutalo
04.01.2015 klo. 14:00
17.01.2015 klo. 13:00
18.01.2015 klo. 13:00
31.01.2015 klo. 15:30

Sudet - Naiset 1

3 - 13
Mansikka-Ahon liikuntahalli
01.02.2015 klo. 18:30
14.02.2015 klo. 12:30
15.02.2015 klo. 16:00
28.02.2015 klo. 16:00
01.03.2015 klo. 15:00

Naiset 1 - Crackers

6 - 2
Palokan koulukeskus
07.03.2015 klo. 18:00

Naiset 1 - Hatsina

9 - 0
Palokan koulukeskus

Suomen Cup

06.09.2014 klo. 11:00

Naiset 1 - Pirkkalan Pirkat

4 - 2
Jyväskylän Monitoimitalo
06.09.2014 klo. 14:00

Naiset 1 - KooVee

7 - 2
Jyväskylän Monitoimitalo
06.09.2014 klo. 18:00

Lehmo Balls 96 - Naiset 1

1 - 9
Jyväskylän Monitoimitalo
20.09.2014 klo. 12:15
20.09.2014 klo. 18:45
12.10.2014 klo. 19:00

Harjoitusottelu

30.08.2014 klo. 15:00

Hatsina - Naiset 1

2 - 2
Sport Forum Liikuntakeskus