Ottelut

2017-2018

Sarjapeli

23.09.2017 klo. 18:00

Miehet 1 - Limingan Niittomiehet

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
24.09.2017 klo. 17:00

EräViikingit Akatemia - Miehet 1

Tulospalvelu
@Mosahalli, Helsinki
30.09.2017 klo. 16:00

Blue Fox - Miehet 1

Tulospalvelu
@Tähtihalli, Uusikaarlepyy
14.10.2017 klo. 14:00

Josba - Miehet 1

Tulospalvelu
@Joensuu Areena, Joensuu
15.10.2017 klo. 13:00

Miehet 1 - M-Team

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
21.10.2017 klo. 15:00

Nurmon Jymy - Miehet 1

Tulospalvelu
@Nurmon Liikuntahalli, Seinäjoki
11.11.2017 klo. 14:00

Miehet 1 - SB Vaasa

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
12.11.2017 klo. 17:00

Tikkurilan Tiikerit - Miehet 1

Tulospalvelu
@Tikkurilan Urheilutalo, Vantaa
19.11.2017 klo. 18:30

FBT Karhut - Miehet 1

Tulospalvelu
@Porin Urheilutalo, Pori
02.12.2017 klo. 18:00

Ådalens IF - Miehet 1

Tulospalvelu
@Sipoon Areena, Sipoo
04.12.2017 klo. 18:30

NST - Miehet 1

Tulospalvelu
@Lappeenrannan Urheilutalo, Lappeenranta
09.12.2017 klo. 18:30

Miehet 1 - Loviisan Tor

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
10.12.2017 klo. 15:00

Miehet 1 - Blue Fox

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
17.12.2017 klo. 18:00

Miehet 1 - FBC Turku

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
07.01.2018 klo. 18:30

Limingan Niittomiehet - Miehet 1

Tulospalvelu
@Zemppi Areena, Kempele
13.01.2018 klo. 18:30

Miehet 1 - EräViikingit Akatemia

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
21.01.2018 klo. 13:00

Miehet 1 - Josba

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
28.01.2018 klo. 18:30

M-Team - Miehet 1

Tulospalvelu
@Ruskeasuon Arena Center, Helsinki
04.02.2018 klo. 18:00

Miehet 1 - Nurmon Jymy

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
10.02.2018 klo. 16:00

SB Vaasa - Miehet 1

Tulospalvelu
@Botniahalli, Mustasaari
11.02.2018 klo. 18:30

Miehet 1 - Tikkurilan Tiikerit

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
17.02.2018 klo. 14:00

Miehet 1 - FBT Karhut

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
18.02.2018 klo. 14:00

Miehet 1 - Ådalens IF

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
25.02.2018 klo. 16:00

FBC Turku - Miehet 1

Tulospalvelu
@Sport Garden Turku, Turku
28.02.2018 klo. 18:30

Miehet 1 - NST

Tulospalvelu
@Monitoimitalo, Jyväskylä
03.03.2018 klo. 17:00

Loviisan Tor - Miehet 1

Tulospalvelu
@Loviisan liikuntahalli, Loviisa

Harjoitusottelu

29.06.2017 klo. 18:00

Miehet 1 - Happee Steamers

4 - 6
@Palokan Koulukeskus, Jyväskylä
12.08.2017 klo. 16:00

Happee Steamers - Miehet 1

8 - 7
@Monitoimitalo, Jyväskylä
17.08.2017 klo. 18:15

Happee - Miehet 1

5 - 8
Vastustajana Happee A-juniorit @Monitoimitalo, Jyväskylä
30.08.2017 klo. 18:40

Miehet 1 - Happee

4 - 9
@Palokan Koulukeskus, Jyväskylä
12.09.2017 klo. 18:30

SB Welhot - Miehet 1

8 - 5
@Kuopio-Halli, Kuopio

2016-2017

Sarjapeli

09.10.2016 klo. 12:30
13.10.2016 klo. 19:30
16.10.2016 klo. 16:30
22.10.2016 klo. 15:00

SBT PaPo - Miehet 1

9 - 13
@Parkanon urheilutalo
30.10.2016 klo. 13:00
06.11.2016 klo. 16:30
20.11.2016 klo. 13:30
26.11.2016 klo. 18:00

Fosu - Miehet 1

7 - 12
@Kirkassilmä Areena
03.12.2016 klo. 11:45
04.12.2016 klo. 14:00

Miehet 1 - RSS Panthers

8 - 4
@Monitoimitalo
06.12.2016 klo. 14:00

SBS Soittorasia - Miehet 1

4 - 7
@Tamppi Areena
21.12.2016 klo. 20:00

Blasters - Miehet 1

Tulospalvelu
@Palokan Koulukeskus
08.01.2017 klo. 14:00

Miehet 1 - Diamonds

Tulospalvelu
@Monitoimitalo
15.01.2017 klo. 15:00

KrP Akatemia - Miehet 1

Tulospalvelu
@Raholan Liikuntakeskus
21.01.2017 klo. 18:00

Miehet 1 - SBT PaPo

Tulospalvelu
@Monitoimitalo
22.01.2017 klo. 17:00

Pirkkalan Pirkat - Miehet 1

Tulospalvelu
@Pirkkalan vapaa-aikakeskus
28.01.2017 klo. 18:00

Happee Steamers - Miehet 1

Tulospalvelu
@Palokan Koulukeskus
05.02.2017 klo. 17:30

Miehet 1 - Steelers

Tulospalvelu
@Monitoimitalo
11.02.2017 klo. 14:30

Ilves - Miehet 1

Tulospalvelu
@Spiral-halli
12.02.2017 klo. 17:30

Miehet 1 - Fosu

Tulospalvelu
@Monitoimitalo
25.02.2017 klo. 16:00

RSS Panthers - Miehet 1

Tulospalvelu
@Riihimäen urheilutalo
04.03.2017 klo. 17:30

Miehet 1 - SBS Soittorasia

Tulospalvelu
@Monitoimitalo

Pudotuspeli

16.03.2017 klo. 18:30

Miehet 1 - SBS Soittorasia

7 - 6
Pelipaikkana Palokka. Kausi- ja jäsenkorttilaisille ilmainen sisäänpääsy
17.03.2017 klo. 19:00

SBS Soittorasia - Miehet 1

6 - 7
@Tamppi Areena, Tampere
23.03.2017 klo. 18:30

Miehet 1 - Pirkkalan Pirkat

14 - 0
@Monitoimitalo, Jyväskylä
25.03.2017 klo. 14:00

Pirkkalan Pirkat - Miehet 1

6 - 8
@Pirkkalan vapaa-aikakeskus
01.04.2017 klo. 17:00

Nibacos - Miehet 1

4 - 7
@Kampushalli, Kokkola
02.04.2017 klo. 14:00

Miehet 1 - Nibacos

2 - 3
@Monitoimitalo, Jyväskylä
04.04.2017 klo. 18:30

Nibacos - Miehet 1

3 - 5
@Kampushalli, Kokkola

Suomen Cup

02.10.2016 klo. 18:30

Miehet 1 - KU-68

13 - 3
3.kierros @ Monitoimitalo
23.10.2016 klo. 17:00

FBC Raseborg - Miehet 1

4 - 15
4.kierros @Påminne-halli
05.11.2016 klo. 14:00

Miehet 1 - Nibacos

4 - 5
5.kierros @Monitoimitalo

Harjoitusottelu

24.08.2016 klo. 20:15

Miehet 1 - Blasters

10 - 2
@Monitoimitalo
29.08.2016 klo. 18:15

Miehet 1 - Happee A

7 - 8
Miehet 1 - Happee A @Monnari

2015-2016

Sarjapeli

26.09.2015 klo. 15:30

RSS Panthers - Miehet 1

7 - 8
@Riihimäen urheilutalo
03.10.2015 klo. 18:00

Miehet 1 - Ilves

5 - 6 ja
@Jyväskylän monitoimitalo
10.10.2015 klo. 14:00
11.10.2015 klo. 16:30
24.10.2015 klo. 18:00

Fosu - Miehet 1

10 - 6
@Republic-Areena
31.10.2015 klo. 14:30

Miehet 1 - Diamonds

6 - 10
@Palokan koulukeskus
07.11.2015 klo. 19:00

SC Urbans - Miehet 1

5 - 10
@Janakkalan liikuntakeskus
14.11.2015 klo. 14:30

Miehet 1 - Blasters

11 - 3
@Palokan koulukeskus
21.11.2015 klo. 16:00

SBS Soittorasia - Miehet 1

4 - 3
@Tamppi areena
28.11.2015 klo. 12:00

Miehet 1 - Nousu

7 - 3
@Jyväskylän monitoimitalo
19.12.2015 klo. 18:00

Miehet 1 - RSS Panthers

13 - 7
@Jyväskylän monitoimitalo
09.01.2016 klo. 14:30
16.01.2016 klo. 15:30

Tottijärven V&L - Miehet 1

8 - 8 ja
@Raholan liikuntakeskus
24.01.2016 klo. 14:30

Miehet 1 - Steelers

11 - 8
@Jyväskylän monitoimitalo
28.01.2016 klo. 19:15

FBC Dux - Miehet 1

6 - 7
@Jyväskylän monitoimitalo
31.01.2016 klo. 18:00

Miehet 1 - Fosu

8 - 7
@Jyväskylän monitoimitalo
06.02.2016 klo. 18:30

Diamonds - Miehet 1

7 - 7
@Palokan koulukeskus
14.02.2016 klo. 13:00

Miehet 1 - SC Urbans

19 - 6
@Jyväskylän monitoimitalo
17.02.2016 klo. 19:15

Miehet 1 - FBC Dux

8 - 6
@Jyväskylän monitoimitalo
20.02.2016 klo. 13:00

Blasters - Miehet 1

6 - 7 ja
@Palokan koulukeskus
27.02.2016 klo. 15:00

Miehet 1 - SBS Soittorasia

10 - 8
@Palokan koulukeskus
05.03.2016 klo. 12:00

Nousu - Miehet 1

2 - 9
@Palokan koulukeskus

Pudotuspeli

13.03.2016 klo. 17:00

Miehet 1 - Fosu

8 - 9 rl.
Divarikarsinnat, @Palokan koulukeskus
19.03.2016 klo. 18:00

Fosu - Miehet 1

1 - 7
Divarikarsinnat, @Kirkassilmä Areena
20.03.2016 klo. 13:00

Miehet 1 - Fosu

6 - 5 rl.
Divarikarsinnat, @Jyväskylän monitoimitalo (tarv.)
26.03.2016 klo. 14:00

HIFK - Miehet 1

12 - 8
Divarikarsinnat, @Campo-sport HKI
02.04.2016 klo. 16:00

Miehet 1 - HIFK

5 - 10
Divarikarsinnat, @Jyväskylän monitoimitalo

Suomen Cup

19.09.2015 klo. 11:00
19.09.2015 klo. 14:00
20.09.2015 klo. 11:00

Nousu - Miehet 1

1 - 4
@Palokan koulukeskus
20.09.2015 klo. 13:00

Miehet 1 - L-Bandy

12 - 2
@Palokan koulukeskus
04.10.2015 klo. 15:00

Miehet 1 - RSS Panthers

8 - 3
@Palokan koulukeskus
17.10.2015 klo. 13:30

Miehet 1 - PSS

7 - 4
@Monitoimitalo
01.11.2015 klo. 17:00

Miehet 1 - Santa's United

9 - 6
@Palokan koulukeskus
24.11.2015 klo. 18:30

Happee - Miehet 1

16 - 3
Jyväskylän monitoimitalo
30.01.2016 klo. 18:30

Miehet 1 - Tikkurilan Tiikerit

7 - 4
Pikkufinaali, @Monitoimitalo

Harjoitusottelu

16.08.2015 klo. 16:00

Happee A - Miehet 1

6 - 7
29.08.2015 klo. 13:00

Pisaba - Miehet 1

2 - 4
30.08.2015 klo. 18:00

Blasters - Miehet 1

4 - 9
05.09.2015 klo. 11:00

Miehet 1 - SB Welhot

2 - 7
@Huhtasuo

2014-2015

Sarjapeli

27.09.2014 klo. 18:00

Nousu - Miehet 1

4 - 5
Palokan koulukeskus
05.10.2014 klo. 19:00

Miehet 1 - SC Piru

4 - 5 ja.
Jyväskylän Monitoimitalo
12.10.2014 klo. 13:45

Miehet 1 - SBS soittorasia

7 - 3
Jyväskylän Monitoimitalo
18.10.2014 klo. 19:00

RSS Panthers - Miehet 1

3 - 4
Riihimäen urheilutalo
26.10.2014 klo. 13:30

Ilves - Miehet 1

4 - 11
Raholan liikuntakeskus
02.11.2014 klo. 16:30

Miehet 1 - Fosu

7 - 6
Jyväskylän Monitoimitalo
16.11.2014 klo. 16:30

Tottijärven V&L - Miehet 1

11 - 5
Raholan liikuntahalli
23.11.2014 klo. 13:00

Miehet 1 - SC Urbans

6 - 4
Jyväskylän Monitoimitalo
30.11.2014 klo. 13:30

Blasters - Miehet 1

3 - 5
Palokan koulukeskus
06.12.2014 klo. 12:30

Miehet 1 - Diamonds

9 - 5
Palokan koulukeskus
07.12.2014 klo. 14:00

Miehet 1 - Pirkkalan Pirkat

11 - 0
Palokan koulukeskus
14.12.2014 klo. 19:00

Miehet 1 - Nousu

7 - 5
Jyväskylän Monitoimitalo
06.01.2015 klo. 13:45

SC Piru - Miehet 1

9 - 6
Spiral-halli Tampere
10.01.2015 klo. 15:00

SBS soittorasia - Miehet 1

3 - 6
Tamppi Areena
17.01.2015 klo. 14:00

Miehet 1 - RSS Panthers

7 - 4
Jyväskylän Monitoimitalo
25.01.2015 klo. 14:00

Miehet 1 - Ilves

7 - 4
Jyväskylän Monitoimitalo
31.01.2015 klo. 18:00

Fosu - Miehet 1

6 - 9
Republic-Areena Forssa
08.02.2015 klo. 16:00

Pirkkalan Pirkat - Miehet 1

3 - 14
Pirkkalan vapaa-aikakeskus
14.02.2015 klo. 19:30

Miehet 1 - Tottijärven V&L

9 - 4
Palokan Koulukeskus
21.02.2015 klo. 18:00

SC Urbans - Miehet 1

4 - 5 ja
Janakkalan liikuntahalli
01.03.2015 klo. 14:00

Miehet 1 - Blasters

4 - 7
Jyväskylän Monitoimitalo
07.03.2015 klo. 14:00

Diamonds - Miehet 1

4 - 6
Palokan koulukeskus

Pudotuspeli

15.03.2015 klo. 18:30

Miehet 1 - Fosu

5 - 6 ja
Divarikarsinnat, Palokan koulukeskus
21.03.2015 klo. 18:00

Fosu - Miehet 1

6 - 7
Divarikarsinnat, Republic areena Forssa
22.03.2015 klo. 15:00

Miehet 1 - Fosu

6 - 4
Divarikarsinnat, Palokan koulukeskus
28.03.2015 klo. 18:30

Miehet 1 - Nurmon Jymy

8 - 9
Divarikarsinnat, Jyväskylän Monitoimitalo
04.04.2015 klo. 15:00

Nurmon Jymy - Miehet 1

10 - 9
Divarikarsinnat, Nurmohalli

Suomen Cup

20.09.2014 klo. 10:00

Miehet 1 - Lohkovoittajat

5 - 1
Palokan koulukeskus
20.09.2014 klo. 14:15

Miehet 1 - SC Urbans

7 - 1
Palokan koulukeskus
20.09.2014 klo. 17:30

Miehet 1 - Blasters

5 - 2
Palokan koulukeskus
07.10.2014 klo. 19:00

Miehet 1 - Nousu

8 - 5
Jyväskylän Monitoimitalo
19.10.2014 klo. 16:00

FBI - Miehet 1

4 - 12
Iisalmen liikuntahalli
09.11.2014 klo. 13:00

Miehet 1 - Kellon Lyönti

4 - 8
Jyväskylän Monitoimitalo

Harjoitusottelu

08.09.2014 klo. 19:45

Miehet 1 - FBC Dux

6 - 5
Jyväskylän Monitoimitalo

2013-2014

Sarjapeli

30.03.2013 klo. 15:00

Miehet 1 - SS Rankat Ankat

4 - 9
Jyväskylän Monitoimitalo (1.div karsinta)