Yhteystiedot

päivitetty 4.11.2016

O2-Jyväskylä ry

  • Y-tunnus: 1777732-6
  • Kotipaikkakunta: Jyväskylä

Toimiston osoite 

  • Ylistönmäentie 31
  • 40500 Jyväskylä
  • toimisto (at) o2-jkl.fi

Laskutusosoitteet:

Verkkolaskutusosoite, (ensisijainen)

  • Verkkolaskuosoite: 003717777326
  • Operaattori: OpusCapita Group Oy
  • Välittäjätunnus: 003710948874

Kirjelaskujen osoite

  • Salibandyseura O2-Jyväskylä ry
  • PL 38869
  • 01051 LASKUT
  • Huom. vain laskuja, muu materiaali tuhotaan.

Pankkitili

  • Keski-Suomen Osuuspankki
  • FI33 5290 0220 2477 85
  • BIC: OKOYFIHH

Työntekijät:

Toiminnanjohtaja Jani Saukko, jani.saukko (at) o2-jkl.fi, puh. 040 966 3902 (klo. 10-18)
Valmennuspäällikkö Tuomas Pulkkinen, tuomas.pulkkinen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 966 3816 (klo. 10-18)
Yhteistyövastaava Oskari Kauppinen, oskari.kauppinen (at) o2-jkl.fi, puh.040 516 9409

Hallitus:

Puheenjohtaja Kari Jauhiainen, kari.jauhiainen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 550 4268
Varapuheenjohtaja Marko Hyvönen, marko.hyvonen (at) o2-jkl.fi, puh. 040 824 7890

Varsinaiset jäsenet

Anne Pakarinen, anne.pakarinen (at) o2-jkl.fi
Elina Kylmälahti, elina.kylmalahti(at) o2-jkl.fi
Tommi Rautasalo, tommi.rautasalo (at) o2-jkl.fi
Jaakko Andersson, jaakko.andersson(at) o2-jkl.fi
Harri Pirinen, tiedotus (at) o2-jkl.fi
Sirpa Moilanen, sirpa.moilanen (at) o2-jkl.fi

Varajäsenet

Kati Pulkkinen, kati.pulkkinen (at) o2-jkl.fi
Jaakko Juvonen, jaakko.juvone(at) o2-jkl.fi
Ida Mälkönen, ida.malkonen (at) o2-jkl.fi
Marko Ylennysmäki, marko.ylennysmaki (at) o2-jkl.fi

Talousasiat

Annakaisa Helenius, talous (at) o2-jkl.fi

Tiedotus

Harri Pirinen, tiedotus (at) o2-jkl.fi

Kirjanpito

  • Tilitoimisto Jauhiainen
  • talous (at) o2-jkl.fi

Kaikki joukkueiden talous ja laskutusasiat ensisijaisesti joukkueiden rahastonhoitajien kautta.

Seuran talousasioiden viestintä vain talous (at) o2-jkl.fi kautta.

Katso joukkueiden yhteistiedot joukkeiden alta.